• $7,9368
  • €9,3901
  • 484.483
  • 1198.32
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
24 Eylül 2020 Perşembe 10:25 | Son Güncelleme:

Zemheri'nin Mehveş'i Şebnem Dönmez ekranlara geri dönüyor!

Zemheri'nin Mehveş'i Şebnem Dönmez ekranlara geri dönüyor!

Güzel oyuncu Şebnem Dönmez, Sude Beylice karakterine hayat verdiği Medcezir dizisiyle izleyicinin hafızasına kazınmıştı. Şebnem Dönmez daha sonra ise Çakallarla Dans 5 filminde yer aldı ve son olarak da 2020 yılında Zemheri dizisinde Mehveş karakterine hayat verdi. Zemheri'nin Mehveş'i Şebnem Dönmez Son Yaz dizisi ile ekranlara geri dönüyor.

Son olarak Zemheri dizisinde canlandırdığı Mehveş karakteriyle tanıdığımız Şebnem Dönmez ekranlara geri dönüyor. Güzel oyuncu Şebnem Dönmez, Sude Beylice karakterine hayat verdiği Medcezir dizisiyle hala akıllarda yer alıyor. Şimdi ise ünlü oyuncu yeni bir dizinin hazırlıklarını yapıyor.

İzmir’in ilçelerinde çekilecek olan Son Yaz isimli diziden gelen teklifi kabul eden oyuncu, Ekim ayında ekip ile birlikte sette olacak. Urla, Alaçatı ve Seferihisar’da çekilecek olan dizinin uzun süreli olması ve Şebnem Dönmez’in dizi şanssızlığının da son bulması hayranlarının en önemli dileği.

ŞEBNEM DÖNMEZ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Şebnem Dönmez, 7 Mayıs 1974 tarihinde Almanya'nın Salzgitter kentinde doğmuştur.

1996 yılında Televizyon ekranlarında Murat Başoğlu ile birlikte sunduğu "Sabah Şekerleri" programı ile tanındı. Ardından 1997 yılında Star TV'de yayınlanan Murat Başoğluile "Görevimiz Tehlike" adlı yarışma programını sundu. 1998'de ise Star TV'de bir showgirl olarak tüm hünerlerini sergilediği Cumartesi Gecesi Ateşi'ni sundu.

<p>Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yüz yüze eğitime genel olarak yüzde 80'lerde bir katılım olduğun

Milli Eğitim Bakanı Selçuk: Yüz yüze eğitime genel olarak yüzde 80'lerde bir katılım var

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Başkan Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Markar Esayan'ın cenaze törenine katıldı

Büyükçekmece'de bir eğitim uçağı boş araziye düştü.