• $7,8158
  • €9,4809
  • 461.388
  • 1330.87
18 Eylül 2014 Perşembe 16:32 | Son Güncelleme:

Zehra o davadan beraat etti

Zehra o davadan beraat etti

Kaya Çilingiroğlu konuk olduğu 'Söylemezsem Olmaz programında çarpıcı itiraflarda bulundu: Hayatımda bir daha nikah olmayacak. Nikaha tövbe etmedim ama bir daha evlenmemek üzere yemin ettim. Ben çok az yemin ederim. Hayatımda bir daha evlilik olsun istemiyorum.

'HÜLYA’YI SOKAKTA GÖRSEM DÖNÜP BAKMAZDIM' 

Geçmişte Hülya Avşar’ı beğenen bir adam değildim. Sokakta görsem dönüp bakmazdım. Bir akşam gazinoya gidip dinleyeyim istedim. Çıkışta bir arkadaşımız sayesinde tanıştık. Gazinoya gittim, Hülya sahneye bir çıktı “Ulan bu ne biçim bir şey!” dedim… O akşam tanıştık ama görüşemedik. Daha sonra tenis kulübünde oynarken bir gün “Hülya Avşar seni arıyor” dediler. Telefonu açtım, Hülya “Çırağan’da kalıyorum, programdan sonra gel de bir çay içelim” dedi. “Gece 01.30’da çay mı içilir?” deyip reddettim Hülya Avşar’ı…Birçok oyunculuk teklifi aldım ama hiç oynamadım. 24 saati geçmezse Hülya ile aynı filmde oynamayı kabul ederim.

Bir insan bir şeyi birkaç defa beceremiyorsa, orada hata dışarıda değil kendisindedir. Ben de suçu kendisinde arayanlardanım. Hata bende. Ben evlilik müessesesini yürütemeyen bir adamım…

'AYRILIĞI FERAYE İSTEDİ'
Son evliliğimde ayrılığı Feraye istedi. “Peki” dedim. Şartları konuşup anlaştık. Anlaşınca da ayrıldık. Boşanmalar artık eskisi kadar uzun sürmüyor…Feraye ile birkaç gün içinde tamamen boşandık… Feraye ile aramızda maddi bir problem olamaz hiçbir zaman.

'HÜLYA FERAYE’Yİ BİLİYORDU'
Feraye ile evlenmek için tam 2 yıl uğraştım. Bence Hülya da Feraye’yi biliyordu.Pişman olmaya kalksam pişmanlıklarıma ömrüm yetmez. O yüzden yaşadığım hiçbir şeyden pişman değilim.O kadar çok hata yaptım ki şu hayatta. Dolayısıyla pişman olmak mutsuz olmak demek.

'ZEHRA ÇAYDANLIK DAVASINDAN BERAAT ETTİ'
Çaydanlık olayında karşı tarafın ailesi çok abarttı olayı….Neyse ki adalet yerini buldu ve Zehra o davadan beraat etti…

'ZEHRA’NIN ERKEK ARKADAŞIYLA TANIŞMAK İSTERİM'
Zehra’nın erkek arkadaşı olmazsa; asıl o zaman benim işkillenmem lazım. Zehra’nın beni erkek arkadaşıyla tanıştırmasını isterim.

'İNSAN ZAYIFLAMAK İÇİN DİYETİSYENE GİDER Mİ?'
Hayatımda hiç diyet yapmadım. Diyetisyene de gitmedim. İnsan zayıflamak için diyetisene gider mi? Hele ki Afrika’da bu kadar aç insan varken… Zehra da zayıflamak için diyet yapmadı. Spor yaptı. Pilates yaptı. Kickbox’a başladı…İyi de yaptı bence…Yeteneği de var. Yapsın da zarar verdirmesin kendisine. İsterim ki oğlum Kaya da sporcu olsun, parasını spor yaparak kazansın.Türkiye’de golften para kazanmak imkansız. Ama oğlum golfü severse ben ona para kazanacağı yolu gösteririm.

 

<p>Başkan Recep Tayip Erdoğan'ın Ayasofya Camii'nde cuma namazının ardından açıklamalarda bulundu. C

Başkan Erdoğan'dan, 'aşı olacak mısınız?' sorusuna yanıt: Sağlık için gerekeni yaparım

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Azerbaycan'da şehit olan askerler saygı duruşuyla anıldı

Türkiye'nin ''en büyük'' canlı hayvan pazarı perşembe günleri kurulacak