• $8,0785
  • €9,7092
  • 451.05
  • 1409.19
30 Mart 2021 Salı 11:14 | Son Güncelleme:

Cennetten Çiçek şarkısı ile tanınan Zehra aslen nereli? Zehra Gülüç kimdir, kaç yaşındadır?

Cennetten Çiçek şarkısı ile tanınan Zehra aslen nereli" Zehra Gülüç kimdir, kaç yaşındadır"

Cennetten Çiçek şarkısıyla tanıdığımız Zehra Gülüç, bugün Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oluyor. Zehra Gülüç kimdir, kaç yaşındadır? Zehra Gülüç aslen nereli? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Zehra Gülüç, 1998 yılında Mersin'de doğup büyüdü. Kırıkkale Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, müzik bölümünden mezun oldu. İşte hakkında tüm merak edilenler...

Cennetten Çiçek isimli şarkısıyla milyonların beğenisini kazanan Zehra Gülüç bugün Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oluyor. Zehra Gülüç kimdir, kaç yaşındadır? Zehra Gülüç aslen nereli? gibi soruların yanıtları tüm program takipçileri tarafından araştırılmaya başlandı. 3 kız kardeşin en büyüğü olan Zehra, 2014 yılında babasını trafik kazasında kaybetmiş ve müziğe sarılmış. İşte hakkında merak edilenler...

ZEHRA GÜLÜÇ KİMDİR, KAÇ YAŞINDADIR?

Zehra Gülüç, 6 Kasım 1998 yılında Mersin'de doğmuştur. 2 kardeşi olan genç sanatçı aslen Dersimlidir. Lise eğitimini Güzel Sanatlar Lisesi'nde tamamlayarak ardından Kırıkkale Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'ni kazanan genç yetenek müziği her zaman hayatının odak noktası yaptı.

Zehra, 2014 yılında babasını trafik kazasında kaybetmiş ve müziğe sarılmıştır. Cennetten çiçek topluyorum ile karşımıza çıkan Zehra Gülüç; dünya genelinde 200 milyon tıklanma, indirilme rekoru kırarak ülkemizde müzik severlerin dikkatini çekti.

Henüz 16 yaşında, Ses tonunun özelliği ve arkadaşlarının desteği ile birlikte cover yaptığı parçaları YouTube kanalına yükleyerek ufak bir kitleye hitap ederken bir gece "Cennetten Çiçek" isimli parçayı hiçbir beklentisi olmadan yüklemiş ve hızla yoğun bir ilgi görmüştür. Birçok kişi tarafından seslendirilen ve oldukça yoğun ilgi gören "Cennetten Çiçek" şarkısının söz ve müziği Koray Albayrak ile Enes Yıldırım'a aittir.

Zehra; Cennet'ten Çiçek şarkısının önemini bir röportajında şöyle özetliyor:

"Hayatımın her noktasında müziğe sarılan biriyim. Babamı erken yaşta kaybetmenin verdiği acı bir yana tüm zorluklara annem ve kız kardeşlerimle beraber göğüs gerdik. O yüzden " acılara yürüyor korkmuyorum " sözleri bana yaşadığım zorlukları hatırlatıyor. Pes etmemek, zorlukları geçmek anlamında motive ediyor. Korkmadığımı kendime hatırlatıyor."

Şenol İpek kimdir, kaç yaşındadır? Bircan Bali'nin eski eşi Şenol İpek aslen nereli, kaç kez evlendi?

  • Zehra Gülüç kimdir
  • Zehra Gülüç kaç yaşında
  • Zehra Gülüç aslen nereli
  • Zehra Gülüç yaşı
  • Cennetten Çiçek şarkısı
  • Cennetten Çiçek zehra kim
<h3>ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI FİNALİ 18 MAYIS SALI GÜNÜ SAAT 20:45'TE OYNANACAK</h3><p>TFF, Beşiktaş ile

Haftanın futbol başlıkları... Bozuk statlarda maç oynatılmayacak

Eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut hayatını kaybetti

Erzurum'un asırlık camilerinde Kovid-19 nedeniyle ramazan buruk geçiyor

Bakan Çavuşoğlu, NATO Konseyi Toplantısı'na katılmak üzere Brüksel'e geldi