• $7,8734
  • €9,3246
  • 482.207
  • 1212.26
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
22 Haziran 2020 Pazartesi 15:50 | Son Güncelleme:

Zalim İstanbul final bölümü ne zaman? Zalim İstanbul 39. Final bölümü fragmanında neler oluyor?

Zalim İstanbul final bölümü ne zaman" Zalim İstanbul 39. Final bölümü fragmanında neler oluyor"

Sevilen dizi Zalim İstanbul final bölümü ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz hafta 38. bölümü ile ekrana gelen dizide yine heyecan doruktaydı. Cemre, Özge ile konuştuktan sonra duygularını sorgulamaya başlamış ve bir karar almıştı. Aldığı kararı muhatabına açıkladıktan sonra sebebini bilmediği bir engelle karşı karşıya kalıp, reddedilmişti. Zalim İstanbul 39. final bölümü ile ilgili tüm merak edilenleri haberimizin içerisinden bulabilirsiniz.

Zalim İstanbul için final çanları çalmaya başladı. Geçtiğimiz hafta 38. bölümü ile ekrana gelen dizide yine heyecan doruktaydı. Cemre, Özge ile konuştuktan sonra duygularını sorgulamaya başlamış ve bir karar almıştı. Aldığı kararı muhatabına açıkladıktan sonra sebebini bilmediği bir engelle karşı karşıya kalıp, reddedilmişti. Zalim İstanbul 39. final bölümü ile ilgili ayrıntılar ve final fragmanı haberimizde...

ZALİM İSTANBUL FİNAL BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Yayınlandığı ilk günden bu yana her bölümü ilgiyle takip edilen Zalim İstanbul, 22 Haziran Pazartesi yani bu akşam final bölümüyle seyirciye veda edecek. Dizi, Kanal D ekranlarında saat 20.00'da yayınlanacak.

ZALİM İSTANBUL FİNAL BÖLÜMÜ FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ!

ZALİM İSTANBUL 39. FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLUYOR?

Yapımcılığını Avşar Film'in üstlendiği sevilen dizinin final bölümünde yaşanacak olan olaylar şu şekilde;

Cenk ve Nedim arasında buzlar erirken, gerçekler bir bir ortaya çıkmaya devam ediyor. Cenk ise anne ve babasını arka arkaya kaybettikten sonra geri kalan zamanını oğlu ile geçirmeye karar veriyor. Bu kararda hastalığının da payı elbette büyük.

Ceren ve Şeniz’in hayatları korkunç bir şekilde son bulmuştur; bu yüzden Yılmaz ailesi Ceren’in yasını tutamadan yepyeni bir gündemle sarsılacaktır. Bu defa kıyamet müştemilatta kopuyor. Cemre annesinin yıllardır sakladığı sırrın ortaya çıkmasıyla karmakarışık duygular içine giriyor. Bu yolda en büyük destekçisinin ise araları hala bozuk da olsa Nedim olduğunu görüyoruz.

ZALİM İSTANBUL SON BÖLÜMDE (38. BÖLÜM) NE OLMUŞTU?

Agah’ın kalbi Cenk’in kendi oğlu olmamasına dayanamaz ve hayatını kaybeder. Nedim Cemre’nin gerçeği bildiği halde saklıyor olmasını bir türlü affedemez. Cemre, Özge ile konuştuktan sonra duygularını sorgulamaya başlar ve bir karar alır. Aldığı kararı muhatabına açıklar ancak sebebini bilmediği bir engelle karşı karşıya kalıp, reddedilir.

Cenk ve Nedim’in kardeşlikleri ise yepyeni bir durumla sınanmaktadır. Bu yeni durum ikisinin de istemediği kararlar almasına sebep olur.

Aldıkları kararlar Ceren ve Cemre’nin hayatlarını da etkileyecektir. Ceren ise Agah’ın ölümünden sonra köşke geri döner. Döndüğü gece öğrendiği sır köşkün temellerini yerinden oynatacak olaylara sebep olacaktır.

<p>Avcılar'da 2 kişinin yaralandığı baltalı kavgaya ilişkin 3 şüpheli çıkarıldıkları mahkemece tutuk

Avcılar'daki baltalı kavgaya ilişkin 3 kişi tutuklandı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbul'un semtlerinde en çok nereli yaşıyor?

Amida Höyük'te yapılan kazılarda 1800 yıllık kalorifer sistemi bulundu