• $ 5,8337
  • € 6,4964
  • 281.487
  • 94896.2
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Yüzleşme'nin Zümrüt'ü Yeşim Ceren Bozoğlu'nun ilham veren dönüşümü!

Şu sıralar Yüzleşme dizisinde Zümrüt karakterine hayat veren Yeşim Ceren Bozoğlu, adeta bambaşka birine dönüştü malumunuz eski halinden eser kalmadı. Verdiği kilolarla pek çok kişiye ilham veren Yeşim Ceren Bozoğlu, bomba açıklamalarda bulundu.

Rolü için verdiği ve aldığı kilolarla haber olan Yeşim Ceren Bozoğlu kısa bir süre önce Yüzleşme adlı dizi ile seyirci karşısına çıkmaya başladı. Ancak Yeşim Ceren Bozoğlu daha çok verdiği kilolar ve inanılmaz değişimi ile anılıyor. Verdiği kilolarla pek çok kişiye ilham kaynağı olan Yeşim Ceren Bozoğlu yaşadıklarını anlattı.

Yeşim Ceren Bozoğlu yaklaşık dört yıl önce ekranlarda olan O Hayat Benim adlı diziyle ilgili şaşırtıcı bir itirafta bulundu. O dönem başrolünde olduğu dizi için 110 kiloya kadar çıkan Yeşim Ceren Bozoğlu izinsiz ve yoğun bir şekilde çalıştıkları bir sürecin sonunda kalbinin teklediğini söyledi. Yaşadığı bu önemli sağlık sorunu sonrasında 10 kilo verdiğini söyleyen Bozoğlu rolüne girebilmek adına yaşadığı zorlukları bu şekilde açıklamış oldu.

58 KİLO VERDİ

"Yüzleşme'nin görüşmeleri başladığında 58-59 kiloydum. Biraz koşuşturmadan, biraz rolün enerjisinden 52'yi gördüm.

BANA AMELİYAT OLMAK İÇİN GELDİLER

Yeşim Ceren Bozoğlu, aynı zamanda 2006 ile 2011 yılları arasında yayınlanan Doktorlar dizisiyle ilgili bir anısını da paylaştı. Dizide Doktor Fikret rolüyle izlediğimiz başarılı oyuncu o dönem kendisini televizyondan izleyen bir ailenin dizinin çekildiği sete gelerek kendisine ameliyat olmasını istediklerini söylediğini kalabalık aileyi zorlukla doktor olmadığına ikna ettiklerini anlattı. Gastrit mide bypass ameliyatı olduğunu söyleyen Bozoğlu bu ameliyat kararını 10 saniye içerisinde aldığını söyledi. Yeşim Ceren Bozoğlu bu kararıyla ilgili anısını şöyle paylaştı: “Bozcaada’da tatildeydik ve kısa bir mesafe yürümek için oturduğum yerden kalktım, tam o sırada dizim kilitlendi ve o an bu durumun sette yaşanması halinde ne yapacağımı düşündüm, sonrasında da ameliyat olmaya karar verdim.”

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Midyat Hükümet Konağı´nda bulunan SGK İlçe Müdürlüğü’ne işlem yapmak üzere torunu ile birlikte ge

Polis Memurundan Takdir Toplayan Hareket

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

ABD YPG'yi tünel savaşı için eğitti

Terör örgütünün kış üslenmesine fırsat verilmiyor