• $7,3927
  • €8,9855
  • 443.14
  • 1551.57
08 Ocak 2021 Cuma 13:21 | Son Güncelleme:

YouTuberlığa soyunan Merve Boluğur yeni bombasını patlattı: Instagram'dan duyurdu

YouTuberlığa soyunan Merve Boluğur yeni bombasını patlattı: Instagram'dan duyurdu

Uzun bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Merve Boluğur açtığı YouTube kanalında kadın-erkek ilişkileri hakkında tavsiye verirken yeni bombayı da patlattı. Merve Boluğur Instagram hesabının hikaye bölümünden yaptığı paylaşım ile şarkıcılığa adım atacağını açıkladı.

Şarkıcı Murat Dalkılıç ile boşanmasının ardından bir dönem özel hayatında sorunlar yaşayan ve ekranlardan uzak olan Merve Boluğur, YouTube kanalı ile gündeme gelmişti. YouTube kanalında kadın-erkek ilişkilerini ele tavsiye veren Boluğur'un hareketleri eleştirilmişti.

YouTube kanalı açmasının yankıları devam ederken Boluğur, Instagram hikaye bölümünden magazin gündemini sallayacak yeni bombasını patlattı. Şarkıcılık yapacağını duyuran Boluğur, paylaşımında 'Sürprizimi açıklıyorum; yeni şarkım yolda' ifadelerini kullandı.

MERVE BOLUĞUR KİMDİR?

Merve Boluğur 16 Eylül 1987 yılında İstanbul'da doğdu. Türk model, sinema ve dizi oyuncusudur. Acemi Cadı isimli TV dizisinde oynadığı Ayşegül karakteri ile tanınmıştır.

Merve Boluğur daha önce birkaç filmde rol almış, reklam filmlerinde oynamıştır. 2006-2007 yıllarında yayınlanan televizyon dizisi Acemi Cadı'da Ayşegül adlı bir cadıyı canlandırarak başrol oynamış ve bu sayede tanınmıştır. Daha sonra da TRT´de yayınlanan Aşk Yeniden adlı dizide Eylül adında bir karakteri canlandırmıştır. 2009 yılında Star TV'de yayınlanan Kül ve Ateş dizisinde Hayal İsfendiyar adlı karakteri canlandırarak oyunculuğuna devam etmiştir. Küçük Sırlar adlı dizide Ayşegül karakterini canlandırmıştır. Kuzey Güney adlı dizide ise "Zeynep" karakterini canlandırmıştır. Muhteşem Yüzyıl dizisinde "Nurbanu Sultan" karakterini canlandırmıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde eğitim almıştır.

Merve Boluğur, 24 Ağustos 2015 tarihinde Murat Dalkılıç ile evlendi. Çift 11 Eylül 2017 tarihinde boşandı.

<p>Merkez Bankası Para Politikası Kurulu faiz kararını açıkladı. Yüzde 17 olan politika faizi artmad

Yılın ilk faiz kararı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Yol kenarında biriken kardan araba yaptı

Vitrin mankeninin içinde ne var? Fenomenler herkesi şaşırtmaya devam ediyor