• $8,0731
  • €9,6903
  • 460.792
  • 1408.14
31 Mart 2021 Çarşamba 10:02 | Son Güncelleme:

Yılmaz Taner kimdir, kaç yaşında? Yılmaz Taner nereli, eserleri neler?

Yılmaz Taner kimdir, kaç yaşında" Yılmaz Taner nereli, eserleri neler"

Yılmaz Taner'in geçtiğimiz günlerde Gökçe Kırgız ile nikah masasına oturmasıyla tanınmıştı. Son günlerde magazin gündeminin konuşulan isimleri arasında yer alan Yılmaz Taner'in kim olduğu, kaç yaşında olduğu ve ne iş yaptığı merak konusu olmuştu. Eşi Gökçe Kırgız gibi şarkıcılık yapan Yılmaz Taner'in eserleri neler?

Yılmaz Taner, magazin gündeminde konuşulan isimler arasında. Bilindiği üzere 'Rivayet' single ile büyük bir çıkış yakalayan Yılmaz Taner'in kim olduğu merak edilmeye başlandı. Peki Yılmaz Taner kimdir, kaç yaşında? Yılmaz Taner nereli, eserleri neler?

Şarkıcı Gökçe Kırgız (31), sevgilisi Yılmaz Taner (39) ile geçtiğimiz günlerde nikah masasına oturmuştu. Çiftin mutlu gününden kareler sosyal medyada paylaşılmıştı.

YILMAZ TANER KİMDİR?

Yılmaz Taner 1 Ocak 1982 senesinde Adapazarı'nda dünyaya gelmiştir. Aslen Sakaryalı olan başarılı şarkıcı Oğlak burcudur.

Yılmaz Taner, eğitim hayatını İstanbul'da tamamlamıştır. Müziğe ilgisi küçük yaşlara dayanan Yılmaz Taner ortaokul senelerinde gitar çalmaya başlamıştır. Gitar çalmasını geliştirdikten sonra lise döneminde belediye organizasyonlarına katılmaya başlayan Yılmaz Taner, "Muğla Üniversitesi Müzik Eğitimi Anabilim Bölümü"nden mevzun olmuştur.

Okulunu başarıyla bitirdikten sonra 2011 senesinde "Misafirperver" adını verdiği ilk albümünü piyasaya çıkaran Yılmaz Taner, kısa süre içerisinde geniş bir hayran kitlesi de elde etmiştir. Söz yazma yeteneğine de sahip olan Yılmaz Taner'in albümündeki tüm şarkılar kendi imzasını taşımaktadır.

Yılmaz Taner Albümleri

2011 – Misafirperver

2019 – Rivayet

<h3>TÜRKİYE DEAŞ İLE MÜCADELE KAPSAMINDA BAŞİKA'DA</h3><p>Başika'daki Türk Üssü'ne en son yapılan sa

Başika Saldırısı: Irak'ta neler oluyor?

Fenerbahçe, Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdü

Amerikalı Rapçi Kanye West'in ayakkabısı 2 milyon dolardan satışa çıktı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC'de