• $7,5143
  • €9,0765
  • 443.347
  • 1525.58
10 Ocak 2021 Pazar 12:41 | Son Güncelleme:

Flaş İbrahim Tatlıses açıklaması Yıldız Tilbe İbo Show'a yeniden katılacak mı?

Flaş İbrahim Tatlıses açıklaması Yıldız Tilbe İbo Show'a yeniden katılacak mı"

Yıldız Tilbe ve İbrahim Tatlıses yıllar önce İbo Show'da büyük bir tartışma yaşamış ve ikili arasında ipler kopmuştu. Tatlıses'in başına gelen talihsiz olaydan uzun süre sonra program yeniden başladı. Maslak'ta magazin gazetecilerinin sorularını yanıtlayan Yıldız Tilbe'ye İbo Show'a yeniden katılıp katılmayacağı soruldu.

İbo Show'da yıllar önce İbrahim Tatlıses'le büyük bir tartışama yaşayan Yıldız Tilbe'ye "İbo Show'a yeniden katılacak mısınız?" sorusu yöneltildi.

İbrahim Tatlıses'le küs olmadığını söyleyen ünlü şarkıcı "Bant yayınlarına katılmıyorum, canlı yayınlara gidiyorum" diyerek programa katılmayacağını açıkladı.

“Seninle Derdim Çok” adlı yeni şarkısını müzikseverlerle buluşturan Yıldız Tilbe geçen yıl sık sık saç stilini değiştirmiş ve konserlerinde de yeni tarzıyla seyirci karşısına çıkmıştı. Tilbe, saçları yandığı için saçlarını kestirdiğini söyledi.

Tilbe, sözleşme kurallarına aykırı davrandığını öne süren eski müzik şirketiyle yıllardır arasında süren davalar hakkında da yorum yaptı. Hayranlarını kırmayıp hatıra fotoğrafı çektiren Yıldız Tilbe, pandemi sürecini değerlendirdi.

<p>Türk savunma sanayisi şirketi HAVELSAN kimyasal, biyolojik, radyolojik ve nükleer risklerin tespi

İHA'lara 'milli' dokunuş: Kimyasal riskleri de tespit edecek

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Haftanın yalanları

Kısıtlamaların sona ermesiyle İstanbul'da hareketlilik başladı