• $ 6,2434
  • € 6,8924
  • 327.083
  • 105571
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Yeşim Akıncı kimdir, kaç yaşında? Yeşim Akıncı ne iş yapıyor?

Yeşim Akıncı kimdir, kaç yaşında? sorusu arama motorunda yoğun olarak araştırılmaya başladı. Yeşim Akıncı bugün Müge ve Gülşen'in sunduğu İkinci Sayfa programına konuk oldu. Elazığ depreminde psikolojileri bozulanlara yardım edeceğini dile getiren Yeşim Akıncı kimdir, kaç yaşında? merak ediliyor. İşte yanıtı..

Yeşim Akıncı kimdir, kaç yaşında? sorusunun yanıtı vatandaşlar tarafından merak ediliyor.  ATV'de "Esra Erol'la Evlen Benimle" programının psikoloğu olarak tanınan Yeşim Akıncı bugün Müge ve Gülşen'in sunduğu İkinci Sayfa programına katıldı. İzleyenler Yeşim Akıncı kimdir, kaç yaşında? merak ediliyor. İşte yanıtı..

YEŞİM AKINCI KİMDİR?

Yeşim Akıncı 1980 yılında Ankara'da doğdu. İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde aynı anda hem Halkla İlişkiler hem de Psikoloji Bölümü'ü bitirdi. Selçuk Üniversitesi Sosyal bilimler Fakültesi'nden Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Yüksek Lisans derecesini alarak 'Uzman' ünvanı aldı.

2010 yılında kendi psikolojik danışmanlık merkezini kuran Akıncı, Show TV'de "Terapi Zamanı"nı programı ve ATV'de "Esra Erol'la Evlen Benimle" programının psikoloğu olarak ününe ün kattı.

TRT 1 ekranlarında "Evlilik Okulu" programında uzman ve sunucu olarak yer aldı.

"Gözyaşı Şişeleri" isimli bir kitabı da bulunan Yeşim Akıncı. akademik hayatına doktora ile devam ediyor.

eşim Akıncı, Esra Erol'un programında psikologluk yaparken, sevgilisinin silahlı saldırısına uğrayan Mutlu Kaya'nın psikolojik danışmanlığını da üstlenerek gündeme gelmişti.

ünlü psikolog Yeşim Akıncı, bir çok televizyon kanalında çıktığı programlarla insanların beğenisini kazanmaya devam ederken sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla da Instagram'da 312 takipçiye ulaştı.  


<p> TSK unsurlarınca, İdlib'deki operasyonlarda 17 günde 1709 rejim unsuru etkisiz hale getiril

Esed rejimine büyük darbe! Yeni görüntüler...

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Ünlüler 'İdlib' için tek yürek oldu! Dualarımız Mehmetçiklerimizle...

Türk spor kulüpleri Mehmetçiklerimizin yanında