• $8,3962
  • €10,1698
  • 502.993
  • 1460.86
04 Haziran 2021 Cuma 13:14 | Son Güncelleme:

Yeşilçam'ın Tülin'i Afra Saraçoğlu'ndan aşk itirafı! Olmazsa olmazları anlattı

Yeşilçam'ın Tülin'i Afra Saraçoğlu'ndan aşk itirafı! Olmazsa olmazları anlattı

Yeşilçam dizisinde hayat verdiği Tülin karakteri ile beğeni toplayan Afra Saraçoğlu, Elele dergisinin yanı sayısı için objektif karşısına geçti. Mert Yazıcıoğlu ile 2018 yılından beri mutlu bir beraberliği olan Afra Saraçoğlu, aşk ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Saraçoğlu, 'Birbirini ezmeden, alanına girmeden, seçimlerine ve özgürlüğüne saygı duymak şart. Bunlar yoksa zaten aşk da yoktur.' dedi.

Güzelliği ve başarılı oyunculuk performansı ile adından söz ettiren ünlü isim Afra Saraçoğlu, Elele dergi için kamera karşısına geçti. Dergi için özel bir röportaj veren şimdilerde Yeşilçam dizisinde rol alan Afra Saraçoğlu samimi açıklamalarda bulundu.

'Kimseye muhtaç olmadan ayaklarımın üzerinde dimdik durabilmenin hayalini kurdum hep' diyen Afra Saraçoğlu, 'Yeşilçam filmlerindeki manevi değerleri kaybettik. İnsanlar sevgiyi, o eski Türk filmlerinde arıyor. Büyük aşkları o kadar özledik ki' ifadelerini kullandı.

2018 yılında kendisi gibi oyuncu olan Mert Yazıcıoğlu ile aşk yaşayan Afra Saraçoğlu, 'Bir ilişkiyi neler bozar?' sorusuna şu yanıtı verdi:

'Birbirini ezmeden, alanına girmeden, seçimlerine ve özgürlüğüne saygı duymak şart. Bunlar yoksa zaten aşk da yoktur.'

<p>Irak'ın kuzeyinde icra edilen Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım operasyonları kapsamında tespit edil

Kuzey Irak'ta 5 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi

WhatsApp mesaj iletme özelliğini sınırlandırdı

Kirpikleriyle dünya rekoru kırdı

F.Bahçe'de beklenmedik ayrılık! Hem de şaka gibi rakama