• $8,536
  • €10,1198
  • 495.284
  • 1431.78
13 Nisan 2021 Salı 13:05 | Son Güncelleme:

Yeşilçam'ın Tülin'i Afra Saraçoğlu diziyi ve karakterini anlattı

Yeşilçam'ın Tülin'i Afra Saraçoğlu diziyi ve karakterini anlattı

Son dönemde yıldızı parlayan ve ekranların aranılan yüzü olan afra Saraçoğlu, BluTV'de yayınlanan başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Selin Şekerci'nin rol aldığı Yeşilçam dizisinde Tülin karakteri ile izleyici karşısına çıkacak. 22 Nisan'da yayın hayatına başlayacak ola Yeşilçam dizisi hakkında açıklamalarda bulunan genç yetenek Afra Saraçoğlu, karakterini de anlattı.

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Selin Şekerci ve Afra Saraçoğlu'nun rol aldığı Yeşilçam dizisi BluTV'nin en dikkat çeken yapımları arasında yerini alırken şimdiden büyük bir merakla bekleniyor.

60'lı yılların Türkiye'sinin anlatıldığı dizi izleyenleri geçmişe götürürken son dönemin en popüler oyuncularından olan Afra Saraçoğlu, 'Tülin Saygı' karakteri ile izleyici karşısına çıkacak.

Afra Saraçoğlu, Çağan Irmak ile çalıştı için çok mutlu olduğunu ifade ederek, 'Eminim ki çoğu oyuncu Çağan Hoca ile çalışmanın hayalini kuruyordur. Çağan Irmak, oyuncunun halinden çok iyi anlayan, ne istediğini bilen bir yönetmen. Bu yüzden onunla çalışmak ayrı bir zevk' dedi.

Yeşilçam filmleriyle ilgili düşüncelerini de anlatan güzel oyuncu 'Biraz araştırma yaptığımda anladım ki çok genç jenerasyon ciddi anlamda seyrediyor eski Türk filmlerini. Çünkü onları çeken çok büyük bir olgu var filmlerde; kaybettiğimiz manevi değerler, insan doğasında henüz kaybolmamış olan romantizm ve masumiyet... O naifliği, kırılganlığı, sadeliği yaşamak isterdim ben de ve bu dizi de buna vesile oldu.' ifadelerini kullandı.

<p class='MsoNormal'>Komşusunun telefonuna ulaşamadıklarını belirten ünlü  komedyen Gökbakar evdeki

Şahan Gökbakar komşusunun evinin yandığını duyurdu

Iğdır'da yıkılan cezaevinin yerine yapılan sosyal yaşam alanı ilgi görüyor

Milli Güvenlik Kurulu Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı

Uludağ'da yangın ihtimaline karşı helikopterli denetimler artırıldı