• $8,5384
  • €10,1351
  • 497.7
  • 1421.18
30 Mayıs 2021 Pazar 11:39 | Son Güncelleme:

Yeşilçam'ın gamzeli güzeli Bahar Öztan yıllar sonra itiraf etti: Kadir İnanır'a aşıktım

Yeşilçam'ın gamzeli güzeli Bahar Öztan yıllar sonra itiraf etti: Kadir İnanır'a aşıktım

Yeşilçam'ın gamzeli güzeli olarak hafızalarda yer edinen ve birçok başarılı projede rol almış olan Bahar Öztan, verdiği röportajda Kadir İnanır ile ilgili itirafta bulundu. Öztan, birlikte rol aldığı Kadir İnanır hakkında 'Çok yakışıklı ve dünya tatlısı. O benim sinemaya girmeden önceki aşkımdı, çok beğenirdim.' ifadelerini kullandı.

Yeşilçam'ın en güzel kadınları arasına adını yazdıran ve 3 kere kanseri atlatarak hayata tutunan Bahar Öztan, yaşamını Bodrum'da sürdürüyor. Güzelliği ve oyunculuk performansı ile çok beğenilen Öztan, Hürriyet'e özel açıklamalarda bulundu.

Rol aldığı projelerde hayat verdiği karakterler hakkında konuşan Yeşilçam'ın gamzeli güzeli Bahar Öztan, şunları söyledi:

'O zaman o kadar ünlülerdi ki... Onların tüm filmleri inanılmaz iş yapardı. Ondan dolayı oynamışımdır. Ben çok tercih ediliyordum. Çok disiplinliyim. Verdiğim sözü tutarım. Fizik olarak da her rolü oynayabilirim. Komediye de çok yakışıyordum, drama da... Gerektiğinde şuh bir kadın da olabiliyordum'

'SİNEMAYA GİRMEDEN ÖNCEKİ AŞKIMDI'

Kadir İnanır hakkında itiraflarda bulunan Bahar Öztan, 'Çok yakışıklı ve dünya tatlısı. O benim sinemaya girmeden önceki aşkımdı, çok beğenirdim.' dedi.

<p class='MsoNormal'>CZN lakaplı Burak Özdemir de Antalya'ya giden isimlerden  oldu. Uyarılarına rağ

CZN Burak Özdemir yangına müdahale ederken şov yapmakla suçlandı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, Antalya'daki yangın bölgelerinde inceleme yaptı

Diyarbakır'da Amida Höyük'teki kazılarda 1. Dünya Savaşı'ndan kalma 782 el bombası bulundu

Siirt'te sağlık ekiplerini köyde gören vatandaşlar aşı olmak için kuyruk oluşturdu