• $9,3323
  • €10,8599
  • 529.47
  • 1417.7
23 Mayıs 2021 Pazar 09:41 | Son Güncelleme:

Yeşilçam'ın gamzeli güzeli Bahar Öztan son halini takipçileriyle paylaştı

Yeşilçam'ın gamzeli güzeli Bahar Öztan son halini takipçileriyle paylaştı

Yeşilçam'ın gamzeli güzeli olarak hafızalarda yer edinen Bahar Öztan, kanseri 3 kez yenerek her defasında hayata yeniden merhaba dedi. Güzel oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla beğeni topladı. Bodrum'da sahibi olduğu otelden paylaşımda bulunan Bahar Öztan'ın son hali çok konuşuldu.

Yeşilçam'ın en güzel kadınları arasında yerini alan Bahar Öztan, kanser hastalığını 3 kere yenmesiyle herkese büyük umut oldu. Sosyal medyayı aktif kullanan Öztan, son halini takipçileri ile paylaştı.

Gamzeli güzel Bahar Öztan, rol aldığı dizi ve filmlerle hafızalarda yer edinirken son halini gören sevenleri büyük bir mutluluk yaşadı.

'BİRAZ BAHAR HERKESE İYİ GELİR'

Bodrum'da yaşamını sürdüren Bahar Öztan, sahibi olduğu otelden yeni bir paylaşımda bulundu. 'Biraz Bahar herkese iyi gelir' notunu düştüğü paylaşımı beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. İşte Bahar Öztan'ın son hali...

'OTELİN İÇİNDE BİR EVİM VAR ORADA KALIYORUM'

Yaşadığı her hakkında konuşan Öztan, şunları söylemişti: 'Bir otelim var Bodrum'da, ben işletmiyorum başka biri işletiyor. 23 odası var otelimin, otelin içinde bir evim var orada kalıyorum. Ben gençken geleceğimi düşündüm, orayı aldığımda arkadaşlarım gezmelere gidiyordu, ben ise şehir dışında turnelere... Şimdi de bunun ekmeğini yiyorum'

<p> </p>

Trabzonspor-Fenerbahçe Maç Yorumu Hakemin hatası var mıydı?

Cerrahpaşa'da yeni yoğun bakım servisleri açıldı

Kargaların şaşırtıcı zekası ve alet kullanabilme becerisi

Dev şirketlerinin logolarındaki gizli anlamlar