• $7,3595
  • €8,9499
  • 442.773
  • 1577.86
05 Ocak 2021 Salı 16:47 | Son Güncelleme:

Yeşilçam'ın çınarı Münir Özkul vefatının 3. yıldönümünde anıldı, gözyaşları sel oldu

Yeşilçam'ın çınarı Münir Özkul vefatının 3. yıldönümünde anıldı, gözyaşları sel oldu
DHA

Yeşilçam'ın Mahmut Hoca'sı Münir Özkul, ölümünün 3. yıldönümünde anıldı. Usta oyuncunun yakınları ve sevenleri Münir Özkul'u mezarı başında andı.

Yeşilçam'ın unutulmaz isimlerinden  olan usta oyuncu Münir Özkul, ölümünün 3. yıldönümünde sevenleri tarafından mezarı başında anıldı.

Anma törenine Özkul'un kızları Hayriye Özkul Işık, Güner Özkul, Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, Bakırköy Sanatçılar Derneği Başkanı A.İlhan Gülek'in yanı sıra sevenleri katıldı. Anmaya katılanlar Münir Özkul'un mezarlığına karanfil ve çiçekler bırakarak dualar etti.

'BİZİM İÇİN HALA YAŞIYOR'

Duygularını aktaran Münir Özkul'un kızı Güner Özkul, "Babamı kaybedeli 3 yıl oldu. Uzun süren hastalığı sürecinde beklediğimiz bir şeydi. Beklediğimiz ama hala alışamadığımız bir şey oldu. Bizim için hala yaşıyor. Onu burada anmak çok güzel. Burada huzur buluyoruz. Her zaman gelemiyoruz ama sevildiğini bilmek, sevenleri tarafından yalnız bırakılmadığını bilmek bizi çok rahatlatıyor. Ailemizdeki tek Fenerbahçeli babamdı. En sevdiğimiz Fenerbahçeli" dedi.

'BÖYLE SANATÇILARI UNUTMAMAIZ LAZIM'

On beş günde bir Münir Özkul'un mezarına gelip temizlik yaptığını belirten Vecdi Tekel, "İyi bir Fenerbahçeliydi. Beraber Fenerbahçe maçı da izledik. Buraya 15 günde bir geliyorum. Burada mıntıka temizliği yapıyorum. Yazılarımı koyuyorum. Duamı ediyorum. Mekanı cennet olsun. Böyle sanatçıları unutmamız lazım" dedi.

<p>Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Genel  Kurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler’in IrakR

Sincar'daki PKK Varlığı Nasıl Son Bulacak?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İzmir'de depremin ardından acil yıkılan 71 binada inşaat çalışmaları başladı

Yılanların yuttukları dev canlılar