• $7,5575
  • €8,9826
  • 473.93
  • 1111.96
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
13 Ağustos 2020 Perşembe 20:49 | Son Güncelleme:

Yenilmezler filmi ne zaman çekildi? Avengers konusu nedir, oyuncuları kimler?

Yenilmezler filmi ne zaman çekildi" Avengers konusu nedir, oyuncuları kimler"

2012 yapımı olan Yenilmezler filmi bu akşam ATV ekranlarında yayınlanıyor. Yönetmenliğini Joss Whedon'un üstlendiği filmi izlemek isteyenler oyuncu kadrosu ve konusu ile ilgili araştırma yapmaya başladı. Filmde beklenmedik bir düşman su yüzüne çıkıp dünyanın güvenliğini tehdit etmeye başlıyor.

Yenilmezler filmi bu akşam televizyon izleyicileri ile buluşuyor. Filmi daha önce izlemeyenler konusu ve oyuncu kadrosunu araştırıyor. Yenilmezler, Marvel’in en çok iz bırakan kahramanlarını bünyesinde topluyor: Demir Adam, Hulk, Thor, Kaptan Amerika, Hawkeye ve Black Widow. Beklenmedik bir düşman su yüzüne çıkıp dünyanın güvenliğini tehdit etmeye başlıyor.

YENİLMEZLER FİLMİ SAAT KAÇTA?

Film, bugün saat 20:00'de ATV ekranlarında olacak.

YENİLMEZLER FİLMİ KONUSU NEDİR?

Yenilmezler, Marvel’in en çok iz bırakan kahramanlarını bünyesinde topluyor: Demir Adam, Hulk, Thor, Kaptan Amerika, Hawkeye ve Black Widow. Beklenmedik bir düşman su yüzüne çıkıp dünyanın güvenliğini tehdit etmeye başlıyor.

S.H.I.E.L.D. adıyla bilinen uluslararası barışı koruma teşkilâtının yöneticisi olan Nick Fury, dünyayı böylesi bir felâketten kurtarmak için bir takıma ihtiyacı olduğunu anlıyor. Takıma adam seçmek için dünyanın dört bir yanını gezmeye başlıyor.

YENİLMEZ OYUNCULARI KİMLER?

Yönetmenliğini Joss Whedon’un üstlendiği, oyuncu kadrosunda Robert Downey Jr. Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson, Gwyneth Paltrow gibi usta oyuncuların yer aldığı film 2012 yapımı.

<p>Adana’da özel halk otobüsü şoförü Kemal Bilgiç, 15 Eylül'de seyir halindeyken yol kenarına

Adana'da yanlış park uyarısı yapan şoförü darp ettiler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Batık Şehir'de depremden dolayı oluşan tahribat ilk defa görüntülendi

Yanlış uygulama yanığa sebep oluyor! İşte güzellik merkezi seçmenin püf noktaları