• $8,1638
  • €9,7295
  • 457.276
  • 1393.24
27 Şubat 2021 Cumartesi 16:42 | Son Güncelleme:

‘Yeni kararlar aldım' diyen Ben Fero oyunculuğa yeşil ışık yaktı!

‘Yeni kararlar aldım' diyen Ben Fero oyunculuğa yeşil ışık yaktı!

Ünlü rapçi Ben Fero, katıldığı bir programda samimi açıklamalarda bulundu. Çıkardığı yeni şarkılar ile gündemden düşmeyen rapçi, “Pandemi döneminde zihinsel mesai yaptım, kararlar aldım. Denemek istediğim birkaç farklı iş var. Mesela oyunculuk…” dedi.

Son dönemin dikkat çeken isimlerinden biri olan Ben Fero ya da gerçek ismiyle Ferhat Yılmaz, Tivibu Spor'daki Atan Alır programında Şükran Albayrak'ın konuğu oldu. Ünlü rapçi, müzik kariyeri, aile hayatı, basketbola olan ilgisi ve hayalleri hakkında açıklama yaptı. Bugüne kadar şarkıları ile tanıdığımız Ben Fero'nun oyunculuk yapmak istemesi şaşırttı.

Pandemi döneminde yeni kararlar aldığını belirten Ben Fero, "Bu dönemde hip-hop yapmak ayrı zor. Ben yaptığım işin her zaman arkasındayım. Kendi gözlerimle bunun etkilerini gördüm. Pandemi dönemi benim tarzıma uygun bir dönem değil. Zihinsel mesai de yaptım, kararlar aldım. Denemek istediğim birkaç farklı iş var. Mesela oyunculuk... 'Bir fırsatım var ve deneyip kendimi görsem ne fark eder' diyorum" şeklinde konuştu.

<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Beşiktaş, Erzurum'a ayak bastı

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü