• $7,8107
  • €9,2724
  • 483.169
  • 1211.51
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
28 Ağustos 2020 Cuma 09:19 | Son Güncelleme:

Yeni Hayat dizisi ne zaman başlayacak? Yeni Hayat 1. Bölüm fragmanı izle!

Yeni Hayat dizisi ne zaman başlayacak" Yeni Hayat 1. Bölüm fragmanı izle!

Kanal D ekranlarında Yeni Hayat dizisi yayın hayatına başlamaya hazırlanıyor. KargaSeven Pictures tarafından hazırlanan Yeni Hayat'ın yönetmenliğini Başak Soysal ve Cem Özüduru'n yapıyor. Serkan Çayoğlu; Melisa Aslı Pamuk; Tayanç Ayaydın; Nilperi Şahinkaya gibi isimler, Yeni Hayat dizisinde yer alacak oyuncular arasında bulunuyor.

Yeni Hayat dizisinin yayın tarihi belli oldu. Dizinin yönetmen koltuğunda Başak Soysal ve Cem Özüduru’n bulunuyor. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizi Yeni Hayat, 1. Bölüm 3. Fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Türk yapımı dram dizisi Yeni Hayat’ın oyuncu kadrosunda Serkan Çayoğlu; Melisa Aslı Pamuk; Tayanç Ayaydın; Nilperi Şahinkaya yer alıyor.

YENİ HAYAT DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Kanal D ‘nin yeni yapımları arasında yer alan Yeni Hayat dizisi 3 Eylül Perşembe günü yayınlanacak. Genel hikayesini Elif Usman’ın yazdığı, yönetmenliğini ise Başak Soysal ve Cem Özüduru yaptığı dizinin yapımcılığını Karga Seven Pictures Türkiye’den Ömer Özgüner ve Ümmü Burhan üstleniyor.


YENİ HAYAT KONUSU NEDİR?

Özel Kuvvetlerden ayrılmış Yüzbaşı Adem’in karşısına çıkan bir iş fırsatıyla başlar her şey. Adem’in, karısı Nevin ve küçük kızları Ece’yle beraber oluşturduğu mutlu çekirdek aileye yeni bir hayatın kapıları aralanmıştır. Adem'in tek yapması gereken, zengin ve güçlü bir iş adamı olan Timur'un genç karısı Yasemin'i korumaktır. Eski bir bordo bereli olan Adem için katıldığı onca tehlikeli operasyondan sonra bu iş neredeyse çocuk oyuncağı gibidir. Nevin ise nihayet rahata erecekleri için mutludur. Adem'in iş teklifini kabul etmesiyle, o ve ailesi, yabancısı oldukları, bambaşka bir dünyanın içine adım atarlar.

Bambaşka dünyaların insanları olan ve taban tabana zıt amaçları çatışan Adem ve Yasemin, başlangıçta nefretle yaklaşırlar birbirlerine. Bu nefretin büyük, tutkulu bir aşka dönüşmesi ise asıl kötü sürpriz olur ikisi için. İmkânsız bir aşktır bu. Bir araya gelmeleri demek, bir yanda bir yuvayı yıkmak, diğer yanda zalim ve güçlü bir adamın tüm öfkesini üzerlerine çekmek demektir. Ama aşk imkansızlıklarla beslenen bir duygudur. Adem ve Yasemin, tüm uğraşlarına rağmen aşka yenik düşmekten kurtulamazlar. Adem'in karısı Nevin ise, kocasını kaybetmemek, ailesini korumak için ne kadar ileri gidebileceğini keşfetmek zorunda kalır. Adem ile Yasemin’in sınavı aşkken, Nevin ile Timur’un sınavı ihanet olur.

Hayat sınavlarla doludur; karakterlerimiz de bu hikâye boyunca birbirlerinden sakladıkları sırlarla, yalanlarla, ihanetle, aşkla ve nefretle sınanacaklar hem kendilerinin hem de en yakınlarının aslında sandıkları kişi olmadığını anlayacak, gerçekte kim olduklarını, hayattan ne istediklerini sorgulayacak, değişecek ve sonunda acı yollarla da olsa, birbirlerini de kendilerini de daha iyi tanıyacaklar, gerçek benliklerini bulacaklardır.

<p>'DAHA BÜYÜK KERAMET Mİ OLUR?'</p><p>Türkiye'nin bugününe bir menkıbeyle bakabilmek... Tacettin  K

Menkıbeler ne söyler?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Sur'daki tescilli ''Diyarbakır evleri'' restore ediliyor

Belgesellerde görmeye alışık olmadığınız doğanın acımasız yüzü