• $7,976
  • €9,459
  • 487.138
  • 1190.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
16 Ekim 2020 Cuma 09:46 | Son Güncelleme:

Yeni Hayat dizisi final mi yapacak?

Yeni Hayat dizisi final mi yapacak"

Kanal D ekranlarında seyircisi ile Perşembe akşamları buluşmakta olan Yeni Hayat dizisi, ilk 7 bölümüyle dikkat çekem yapımlardan birisi olmayı başardı. Ancak reytingler iyi gelmedi… Kanal D'nin 8.bölüm itibariyle yayından kaldıracağına yönelik karar alması izleyicileri çok üzmüştü. Sonra bir miktar reytinglerde toparlanan dizi için kanalın bir şans daha verdiği söylendi.

Yeni Hayat dizisi hayranları en çok da 8. bölümü heyecanla bekliyorlardı. Sürpriz bir final olur muydu? Dizinin 8. bölümünden ilk görüntüler yayınlandı. Fragmanda “yeni bölüm” detayını gören izleyiciler rahatladıalar. Zira final olma ihtimali de vardı ve şimdilik böyle bir durumun olmadığı da anlaşıldı.

Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Nilperi Şahinkaya ve Tayanç Ayaydın’ın başrollerinde yer aldığı dizi yine heyecanlı hikayesiyle hayranları ile buluşmasını sürdürüyor. 22 Ekim Perşembe akşamı yayınlanacak olan yeni bölümde Nevin, Timur’a Yasemin ve Adem arasındakileri açıklıyor!

Nevin Timur’a gidip Adem ve Yasemin’in arasında bir ilişki olduğunu söylüyor. Bunu duyan Timur ise hain planlarını devreye sokuyor. Malvarlığını boşanmadan önce Yasemin’in üzerine geçirmek isteyen Timur’un planı nasıl işleyecek?


<p>Yurt genelinin parçalı ve az bulutlu, zamanla Marmara’nın batısının çok bulutlu, gece saatl

Bugün hava nasıl olacak? Gök gürültülü sağanak bekleniyor

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbul'daki sis havadan görüntülendi