• $7,9805
  • €9,4481
  • 487.089
  • 1190.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
25 Eylül 2020 Cuma 02:18 | Son Güncelleme:

Yeni Hayat 5. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni Hayat 4. bölümde neler oldu?

Yeni Hayat 5. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni Hayat 4. bölümde neler oldu"

Yeni Hayat 5. bölüm fragmanı yayınlandı! Başrollerini Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Nilperi Şahinkaya, Tayanç Ayaydın ve İpek Filiz Yazıcı'nın paylaştığı Yeni Hayat dizisi perşembe akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Yapımcılığını Kerem Çatay ve Ömer Özgüner'in üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Başak Soysal ve Cem Özüduru oturuyor.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Yeni Hayat 24 Eylül Perşembe akşamı yayınlanan 4. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin başrollerini Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Nilperi Şahinkaya, Tayanç Ayaydın ve İpek Filiz Yazıcı paylaşıyor. Yeni Hayat 5. bölüm fragmanı ve 4. bölüm özeti ile ilgili detaylar haberimizde...

YENİ HAYAT 5. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yeni Hayat yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki linke tıklayarak fragmanı izleyebilirsiniz.

YENİ BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 

YENİ HAYAT 4. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

YENİ HAYAT 4. BÖLÜM ÖZETİ

Yasemin’in kaçırılmış olması herkesi harekete geçirir. Timur ne olursa olsun karısını kurtaracaktır. Gereken yardımı ve desteği Adem’den talep eder. Adem kaçırılmadaki tüm şüphelerine rağmen bu durumu Timur’un güvenini kazanıp, yerini sağlamlaştırmak ve sonrasında da onun karanlık işlerini çözebileceği bir fırsat olarak görür. Tüm bunlar yaşanırken Yasemin ona hazırlanan kötü sondan habersiz yeni hayatına bir adım daha yaklaştığını düşünmektedir.

Yasemin ölümle yüzleştiğinde kurtarıcısı bir kez daha Adem olur. Ancak kurşunların hedefinden kurtulamaz. Yasemin bu olayla ilk kez kalbini Adem’e açar ve Adem Timur’un gerçek yüzüyle tanışır. Peki şimdi ne olacaktır? Adem Yasemin’i korumak zorundadır üstelik de kocasından. Tüm bu kaosun ortasında, Adem ve Yasemin telefonlarına gelen bir fotoğrafla şok olurlar. Üstelik aynı mesaj başka birine daha gitmiştir.

<p>Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım ve Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin işareti i

Bisikletin yıldızları Sakarya'da şampiyona başladı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbul'daki sis havadan görüntülendi