• $7,5283
  • €9,0105
  • 409.56
  • 1538.04
19 Ocak 2021 Salı 11:27 | Son Güncelleme:

Yeni Gelin'in Bella'sı Jessica May, Türk vatandaşı oluyor

Yeni Gelin'in Bella'sı Jessica May, Türk vatandaşı oluyor

Yeni Gelin dizisinde hayat verdiği Bella karakteri ile gönüllere taht kuran Brezilyalı güzel oyuncu, Türk vatandaşı oluyor. May, pandemi nedeniyle evraklarını Brezilya'dan getirtemediği için yeniden başvuru yaptı.

Son olarak Maria ve Mustafa dizisinde Survivor şampiyonu Hilmi Cem İntipe ile birlikte rol alan Jessica May, sempatik tavırları ile kısa sürede gönüllere taht kurdu. Rol aldığı projeler ile başarısına başarı katan Jessica May, fotoğrafçı Hüseyin Kara'yla üç yıl önce nikah masasına oturmuştu.

Milliyet'ten Sercan Kısmet'in haberine göre 27 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz temmuz ayında hak kazandığı vatandaşlığa, koronavirüs pandemisi nedeniyle yeni başvurabildi. Uçuşların olmadığı için ve kendisi de ülkeye gidemeyen ünlü oyuncunun, Türk vatandaşı olacağı için heyecanlı olduğu öğrenildi.

EŞİYLE NASIL TANIŞTĞINI ANLATMIŞTI

Yeni Gelin dizisiyle popüler olan Jessica May, eşiyle nasıl tanıştığını şu sözlerle anlatmıştı: 'Hüseyin ile ilk görüşte aşk oldu, onu gördüğüm an aşık oldum. Sette bir konuştuk, sonra her şey başladı. İngilizce-Türkçe yarı yarı konuşurken bu hale geldik'

<p>İnsanların, hayatı boyunca kilosunu sağlıklı bir düzeyde tutabilmesi kalbin de ilerleyen yaşlarda

Kalp hastaları dikkat! Fazla kilolar kalp sağlığımızı nasıl etkiliyor?

Kahramanmaraş'ta 3 mahalle karantinaya alındı

Türkiye'deki yaban hayatı fotokapana yakalandı

Güneş patlamalarının kaynağı ilk kez belirledi