• $8,2364
  • €10,0327
  • 484.788
  • 1441.33
24 Nisan 2021 Cumartesi 13:01 | Son Güncelleme:

Yemin'in Seher'i Sıla Türkoğlu sahte hesaplara isyan etti: Bir süredir sessiz kalıyorum ama...

Yemin'in Seher'i Sıla Türkoğlu sahte hesaplara isyan etti: Bir süredir sessiz kalıyorum ama...

Kanal 7'de ekrana getirilen Emanet dizisinde hayat verdiği Suna karakteri dikkatleri üzerine çeken Sıla Türkoğlu, sosyal medyadan isyan etti. Hakkında açılan sahte hesaplar hakkında ilk kez konuşan Türkoğlu, Twitter'dan açıklamada bulundu. Türkoğlu, paylaşımında 'Bir süredir sessiz kalmayı tercih ediyorum ama bu olay devam ettiği takdirde hukuksal yollara başvuracağım.' ifadelerini kullandı.

Kanal 7'de yayınlanan ve yakından takip edilen gündüz kuşağı dizisi Emanet'te rol alan ve oyunculuk performansı ile tüm dikkatleri üzerine çeken Sıla Türkoğlu, son dönemin parlayan yıldızları arasında yerini alıyor.

Güzel oyuncu, adına açılan sosyal medya hesaplarına isyan etti. Twitter'dan paylaşımda bulunan Sıla Türkoğlu, hukuksal yollara da başvuracağını açıkladı.

Türkoğlu, açıklamasında '14 yaşımda adıma açılmış sahte bir Twitter hesabını bulup oradaki her bilgi benimmiş gibi şimdi ortaya atmaları hakkımda asılsız bilgilere neden olmaktadır. Bir süredir sessiz kalmayı tercih ediyorum ama bu olay devam ettiği takdirde hukuksal yollara başvuracağım. Kimseyle iletişim halinde de değilim. Sevgi ve saygılarımla.' ifadelerini kullandı.

<h3><strong>Haftanın magazin başlıklarını Akşam Gazetesi Magazin Müdürü Barış Kocaoğlu ve Eda Cabul

Kerem Bursin kafelere gidenlere 'salak' dedi, Maldivler'e gitti!

Engelli genç kızdan annesine ''gelinlikli'' sürpriz

Doğaya salınacak sülünler yumurtadan çıkmaya başladı! işte o anlar

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (08 Mayıs 2021)