• $7,4995
  • €9,0575
  • 442.665
  • 1535.61
14 Eylül 2020 Pazartesi 15:29 | Son Güncelleme:

Yemin'in Reyhan'ı Özge Yağız'dan eski partneri Gökberk Demirci'yle 'ayrılmadık' pozu!

Yemin'in Reyhan'ı Özge Yağız'dan eski partneri Gökberk Demirci'yle 'ayrılmadık' pozu!

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan fenomen dizi Yemin, yeni sezonuyla hayranlarıyla buluşmaya başladı. Başrol karakterlerinden Reyhan'a hayat veren Özge Yağız'ın ayrılığı henüz tartışma konusuyken, oyuncu eski partneri Gökberk Demirci'yle ayrılmadığını sosyal medyada gözler önüne serdi.

Yemin dizisinin merakla beklenen yeni sezonu geçen haftalarda Kanal 7 ekranlarında sevenleriyle buluştu. Başrollerden Özge Yağız’ın gitmesi ile birlikte Reyhan karakteri de artık dizide yer almadı. Özge Yağız'ın yerine yeni başrol olarak Cansu Tuman geldi. Tuman, yeni sezonda bebek bakıcısı olarak diziye girdi ve Gökberk Demirci'nin yeni partneri oldu.

AYRILSAK DA BERABERİZ

Dizideki partnerlikleri son bulan Özge Yağız ile Gökberk Demirci'nin aşkı ise son sürat devam ediyor. Setten buldukları her fırsatı birlikte değerlendiren ikili, aşk karelerini sosyal medyada paylaşmayı ihmal etmiyor. Son olarak Yağız, Demirci'yle bu karesini Instagram hesabından yayınladı. Fotoğrafa kalp emojisi de koyan güzel oyuncu 'ayrılsak da beraberiz' mesajı verdi.

<p>Özel harekat polislerinden oluşan Taktik Su Altı Operasyon Grup Amirliği, su altı ve üstünden düz

Suyun altında da 'özel harekat'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Rıdvan Dilmen: Beşiktaş şampiyonluğa inanmış

Fenerbahçe'nin ardından Galatasaray... Beşiktaş'ta yüzler gülüyor