• $8,3178
  • €10,1206
  • 498.983
  • 1454.25
12 Şubat 2021 Cuma 21:51 | Son Güncelleme:

Yemin'in Reyhan'ı olarak yıldızı parlayan Özge Yağız'a sevgilisi Gökberk Demirci'den sevgi dolu paylaşım

Yemin'in Reyhan'ı olarak yıldızı parlayan Özge Yağız'a sevgilisi Gökberk Demirci'den sevgi dolu paylaşım

Özge Yağız'ın sevgilisi Gökberk Demirci aşka geldi! Reyhan ve Emir karakterlerine hayat verdikleri Yemin dizisinde sevgili olan ve bu aşkı gerçek hayata taşıyan oyuncu çiftten yeni haberler var. Evlilik kararı alan ünlü çiftten Gökberk Demirci, sosyal medya paylaşımı ile Özge Yağız'a olan sevgisini takipçileri ile paylaştı. Yakışıklı oyuncunun paylaşımı hayranlarından büyük ilgi gördü.

Kanal 7'nin sevilen dizisi Yemin'de rol alarak dizi aşkını gerçek hayata taşıyan oyuncu sevgililer Özge Yağız ve Gökberk Demirci'den yeni haberler var. Evlilik yolunda sağlam adımlarla ilerleyen ünlü çiftten Gökberk Demirci adeta aşka geldi. Sevgilisi Özge Yağız ile mutlu birlikteliklerini her fırsatta dile getiren oyuncu aşıklarından Gökberk Demirci'nin yeni paylaşımı hayranlarını mest etti.

Yemin dizisinde Reyhan rolü ile yıldızı parlayan Özge Yağız, Star TV'de bu sezon yayınlanmaya başlayan Sol Yanım dizine transferi ile çok konuşulmuştu. Yemin dizisine Emir karakteri ile devam eden yakışıklı oyuncu ile sevgilisi Özge Yağız'ın aşkının devam edip etmeyeceği hayranlarını meraklandırmıştı. Ancak korkulan olmadı ve ünlü çiftten ayrılık haberi gelmedi. Bilakis, ayrı dizilerde olsalar da sevilen çifttin sosyal medya paylaşımları ve verdikleri röportajlardan mutlu birlikteliklerinin devam ettirdikleri gözlendi. Haklarında çıkan evlilik haberleri ise magazin gündemine bomba gibi düşerek hayranlarını sevince boğdu.

Sol Yanım'da Serra karakterini canlandıran Özge Yağız, bu dizisinde de başarılı performansı ve güzelliği ile göz doldursa da bu durum dizinin final kararı almasına engel olamadı. Düşük olan reytingler sonucu dizi ekranlara veda kararı alırken, geniş bir hayran kitlesine sahip olan güzel oyuncunun hayranları verilen duruma çok üzüldü.

Dizisi final kararı alan ekranların sevilen yüzü Özge Yağız'a enerji dolu moral paylaşımı sevgilisi Gökberk Demirci'den geldi. Ünlü oyuncu, Instagram story'sinden sevgilisi Özge Yağız ile birlikte yer aldıkları karesini 'Günaydın' notu ile paylaştı.

Aşkını etiketlemeyi ihmal etmeyen yakışıklı oyuncunun paylaşımındaki kalp emojisi ise dikkatlerden kaçmadı. Hayranlarının çok yakıştırdığı ünlü çiftin yer aldığı bu sevgi dolu paylaşım takipçileri tarafından büyük ilgi gördü.

Bennu Yıldırımlar herkesi şaşırttı! Ünlü oyuncunun evli ve kızı olduğu ortaya çıktı

<p>Almanya'nın Frankfurt kentinde tedavi için hastaneye giderken yolda rahatsızlanan Türk vatandaşı

Almanya'da hastaneye giden Türk vatandaşını darp ettiler

Yer siyah, gök beyaz; şampiyon Beşiktaş!

Filistinlilerin evleri yerle bir oldu

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, emekli öğretmenlerle çevrim içi bayramlaştı