• $7,4947
  • €9,0515
  • 441.943
  • 1556
09 Mayıs 2020 Cumartesi 14:40 | Son Güncelleme:

Yemin'in Emir'i Gökberk Demirci'den partneri Özge Yağız'a duygusal veda!

Yemin'in Emir'i Gökberk Demirci'den partneri Özge Yağız'a duygusal veda!

Kanal 7 ekranlarından seyirciyle buluşan Yemin dizisi sezon finali yaptı. Dizide Reyhan karakterine hayat veren Özge Yağız da kadrodan ayrıldı. Partneri diziye veda eden Gökberk Demirci, sosyal medya hesabından duygusal bir veda paylaşımında bulundu.

Yemin'de Emir karakterine hayat veren Gökberk Demirci, paylaştığı kareye şu satırları not düştü:

"Başta bana Kazandırdığı ve bir Ömür kıymetini bileceğim bir Kalp, bir yuva için. Desteğini asla esirgemeyen, herzaman yanımızda olan sevgili izleyici, candan, fedakar bir ekip vb birçok şey için teşekkür ederim Yemin, teşekkür ederim Yemin ailesi. Bizleri ailesinin bir ferdi olarak gören, kucak açan değerli izleyicilerimiz sizlere saygım, sevgim sonsuz. Kurulan bazı cümleleri yanlış anlayıp, üzülen, kırılanlar inanın onlar çok küçük bir kesimi ilgilendiren cümleler idi. Sağlıklı günlerde tekrar bir araya gelmeyi iple çekiyor olacağım. Saygı ve sevgilerimle."

YEMİN DİZİSİ 3. SEZON YAYINLANACAK MI?

Öte yandan dizinin yapım şirketinden yapılan açıklamada “Özge Yağız’ın önümüzdeki sezon “YEMİN” dizisinde olmayacağı haberleri doğrudur. Bu ayrılık oyuncumuzun ne sözleşmesi, ne de senaryo gereği rolü bittiği için gerçekleşmiştir” ifadelerine yer verildi. Dizinin 3. sezonuyla ilgili ise “Önümüzdeki sezon, hikayemizi ilk günkü heyecanımızla anlatmaya devam edeceğiz. Anlayışınıza, sağduyunuza ve ilginize teşekkür ederiz. 3. sezonda görüşmek üzere” açıklaması yapıldı.

<p>Şiddeti en çok yaşayan grupların, çocuklar, kadınlar ve yaşlılar olduğuna dikkati çeken  Uzman Ps

Şiddete uğruyor olabilir miyim?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Hayatınızı kolaylaştıracak pratik bilgiler

Rıdvan Dilmen: Beşiktaş şampiyonluğa inanmış