• $7,1702
  • €8,7296
  • 413.937
  • 1483.02
28 Ocak 2021 Perşembe 23:18 | Son Güncelleme:

Yemin'in aşıkları Özge Yağız ve Gökberk Demirci'den sürpriz paylaşımlar! Jesti ile sevgilisini mest etti

Yemin'in aşıkları Özge Yağız ve Gökberk Demirci'den sürpriz paylaşımlar! Jesti ile sevgilisini mest etti

Özge Yağız ve Gökberk Demirci'den yeni haberler var. Yemin'in aşıkları Özge Yağız ve Gökberk Demirci yeni paylaşımları ile hayranlarını mest etmeye devam ediyor. Kanal 7'nin fenomen yapımında Reyhan rolü ile ünü ülke sınırlarını aşan Özge Yağız, aynı dizide birlikte rol aldığı Emir karakterine hayat veren Gökberk Demirci ile dizi aşkını gerçek hayata taşıyarak dikkatlerini üzerine çekmişti. Aşkları doludizgin devam eden oyuncu çifttin karşılıklı yaptıkları paylaşımlar takipçilerini çok sevindirdi.

Özge Yağız ve Gökberk Demirci yeni paylaşımları ile olay oldu. Yemin dizisinden çıkan aşka tanık olan ünlü çiftin takipçileri, Özge Yağız ve Gökberk Demirci'nin evlilik yolundaki aşklarına kayıtsız kalamıyor. Hayranları, Gökberk Demirci'nin Özge Yağız'a yaptığı sürpriz karşısında adeta mest oluyor. 

'BEBEK' VE DANIEL

Özge Yağız, sevgilisi Gökberk Demirci'nin Daniel adında bir muhabbet kuşuyla olan pozunu Instagram story'sinden sevenlerine sundu. "Bebek ve Daniel, omuzdaki Daniel" notunu düştüğü paylaşımına kalp emojisi eklemeyi ihmal etmeyen güzel oyuncunun sevgilisi Gökberk Demirci için bebek ifadesini kullanıp gülücük emojisi ile paylaşım yapması dikkatlerden kaçamadı.

'HUZUR'UN OMZUNDA BİR DANIEL

Özge Yağız'ın Instagram paylaşımları bununla da sınırlı kalmadı.

Gökberk Demirci, Özge Yağız'ın "Huzurun omzunda bir Daniel" notuyla yaptığı paylaşımını kalp emojisi ile Instagram story'sinden gönderince güzel oyuncu da bu paylaşımı kendi story'sinden gülücük kalp emojileri ile takipçilerine sundu.

Yemin dizisinden çıkan bu aşkın evlilik yolundaki tatlı paylaşımları hayranlarını adeta mest etti.

ENERJİYİ TAVAN YAPTIRAN SÜRPRİZ

Sevgi ve mutluluk dolu karşılıklı paylaşımların sürdüğü çiftten yeni bir sürpriz daha geldi. İlan-ı aşkın tavan yaptığı bu günde Gökberk Demirci'den Özge Yağız'ın dizisi Sol Yanım'ın setine gelen bir sürpriz, güzel oyuncuya kendi deyimiyle enerji verdi.

Yakışıklı oyuncu, sevgilisinin setine bir buket çiçek ve sürpriz çikolata gönderdi. Özge Yağız sevgilisinden gelen bu jestten çok memnun olduğunu belirten bir paylaşım daha yaparak "Sette enerjiyi tavan yaptıran sürprizler" notuyla ve kalp emojisiyle karşılık verdi. 

Sol Yanım'ın Serra'sı Özge Yağız'ın paylaşımı hayranlarını mest etti

<p>Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Çorum'da öğretmenlere aşı uygulaması programına katılarak korona

Öğretmenlere aşı yapılıyor... Milli Eğitim Bakanı Selçuk aşı yaptırdı

Bitlis'te metrelerce yükseklikteki karla zorlu mücadele böyle görüntülendi

Karlı ve sisli hava Yıldız Göleti'ne estetik kattı

Kars'ın asırlık abideleri minyatüre dönüştü