• $7,3648
  • €8,9036
  • 408.274
  • 1549.55
24 Ocak 2021 Pazar 19:13 | Son Güncelleme:

Yemin'in aşıkları Özge Yağız ve Gökberk Demirci'nin romantik paylaşımları hayranlarını mest etti

Yemin'in aşıkları Özge Yağız ve Gökberk Demirci'nin romantik paylaşımları hayranlarını mest etti

Yemin'in aşıkları Özge Yağız ve Gökberk Demirci'nin romantik paylaşımları sosyal medyayı salladı! Evlilik yolundaki ünlü çiftin dikkat çeken yeni pozları hayranları tarafından beğeni yağmuruna tutuldu. Her paylaşımları ile gündem olan Özge Yağız ve Gökberk Demirci çiftinin mutlu birlikteliklerini yansıttıkları pozları hayranlarını mest etti.

Yemin'in aşıkları Özge Yağız ve Gökberk Demirci aşka geldi! Yemin dizisinin Reyhan'ı ve Emir'i olarak hayatlarımıza giren Özge Yağız ve Gökberk Demirci'den yeni haberler var. Evlilik yolundaki çiftin romantik paylaşımları hayranlarını mest etmeye devam ediyor. Kanal 7'nin fenomen dizisinde Reyhan ve Emir olarak tanıdığımız oyuncu çift, dizi aşkını gerçek hayata taşıyarak hayranlarına büyük bir sürpriz yapmıştı. Dizi takipçilerinin zaten çok yakıştırdığı ikilinin bu haberi sevenlerini mutlu etmişti.

Takipçilerinin yakın markajındaki bu aşkın kahramanları yaptıkları paylaşımlar ile birlikteliklerinin doludizgin ilerlediğini kanıtlar nitelikte. Evlilik yolunda sağlam adımlar atan Özge Yağız ve Gökberk Demirci, yeni paylaşımları ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Gökberk Demirci, Instagram story'sinden kendisinin ve sevgilisi Özge Yağız'ın birlikte yer aldığı karakalem resmini aşkını etiketleyerek kalp emojisi ile paylaştı. Hayranlarından birinin çizdiği resme "Çok güzel olmuş. Elinize, emeğinize sağlık" notunu düşen yakışıklı oyuncuya sevgilisi Özge Yağız karşılık vermekte gecikmedi. Güzel oyuncunun "Müthiş" yazdığı paylaşımındaki karesi ve yorumu takipçilerini mest etti.

Özge Yağız ve Gökberk Demirci'nin birbirlerine romantik baktıkları resmi paylaşarak yorumlamaları, hayranları tarafından ünlü çiftin birbirlerini çok sevdiği ve bu aşkın evlilik yolunda sağlam adımlarla ilerlediği şeklinde yorumlandı. 

<p>Samsun'da filyasyon ekibi tulumu giyip maske takan bir şahıs girdiği büfeden 6 bin liralık sigara

Böylesi şeytanın aklına gelmez: Filyasyon ekibi tulumuyla hırsızlık kamerada...

Kaza sonrası kamyonun kasasında yabancı uyruklu 114 kişi çıktı

Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi, Karaman'da ziyarete açıldı

Kütahya'da kızıl geyiklerin beslenme anları fotokapana yansıdı