• $7,4986
  • €9,0553
  • 441.809
  • 1553.63
17 Temmuz 2020 Cuma 15:00 | Son Güncelleme:

Yemin'den ayrılan Özge Yağız'ın Sol Yanım dizisinde başrolü paylaşacağı isim belli oldu

Adana'da çekimleri gerçekleşen Ramo dizisi, geçtiğimiz günlerde radikal bir karar almış ve hikayesini İstanbul'a taşımıştı. Bu taşınmayla beraber kadroda da değişiklikler yaşanmıştı.

Diziden ayrılan İlhan Şen, Özcan Deniz'in Seni Çok Bekleyeceğim dizisinin kadrosuna dahil olurken, Cemre Baysel'in de yeni adresi belli oldu.

ÖZGE YAĞIZ'LA BİRLİKTE BAŞROL OLACAK

TV100'de yer alan bilgiye göre, Baysel, BKM'nin Star için çekeceği Sol Yanım dizisinin ekibine katıldı. Baysel dizide Özge Yağız'la beraber başrol oynayacak. Melis Civelek'in yazdığı diziyi Serdar Gözelekli yönetecek.

İLİŞKİLERİ YÜZÜNDEN Mİ DİZİDEN AYRILDI?

Öte yandan Özge Yağız'ın neden Yemin dizisine veda ettiği merak edilmeye devam ediyor. Son olarak ortaya atılan bir iddiaya göre Özge Yağız, Gökberk Demirci ile aşk yaşadığı için Yemin dizisinden ayrılmayı tercih etti. İkilinin aynı projede yer almak istemediği öne sürüldü.

YEMİN DİZİSİNİN EMİR'İ KONUŞTU: 3. SEZONDA...

Yemin dizisinin 3.sezonu için hazırlıklar da başladı. En önemli değişiklik ise Özge Yağız konusunda olacak. Emir karakterini canlandıran Gökberk Demirci, Aksam.com.tr'den Yasemin Döngel'e yeni sezon için şu detayı vermişti:

“Emir’i çok ağır ve zor bir dönem bekliyor buna eminim. Ağır bir dram bizi bekliyor sanırım. Fakat bir yandan da hayat devam ediyor ve malum hayat sürprizlerle dolu. Bakalım zaman ne gösterecek… Başarılı, doğru bir şekilde yürümeye gayret ediyorum bu yolda. Fırsat verildiği, uygun görüldüğüm üzere. Evet 3. Sezonda Emir ile kaldığımız yerden devam edeceğiz.”
<p>İngiltere'de TikTok'a yüklenen ve faal bir tren hattının üzerine park etmiş otomobili gösteren vi

Tren yolunda TikTok videosu tepki çekti: Düpedüz aptallık

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Kar yağışı Türkiye'nin dört bir yanında sürücülere zor anlar yaşattı

Karadeniz somonuna Japon ilgisi! Önce Vietnam'a, oradan Japonya'ya gidiyor