• $7,5076
  • €9,0615
  • 442.806
  • 1554.21
13 Ağustos 2020 Perşembe 15:49 | Son Güncelleme:

Yemin dizisinin yeni sezonuyla ilgili dengeleri değiştirecek gelişme!

Yemin dizisinin yeni sezonuyla ilgili dengeleri değiştirecek gelişme!

Kanal 7'nin günlük fenomen dizisi Yemin, yeni sezonda merakla bekleniyor. Büyük değişikliklerin olacağı yeni sezonda sürpriz detaylar ortaya çıktı.

Kanal7'nin aldığı reytinglerle birçok dev bütçeli diziden daha çok izlenen günlük dizisi Yemin sete çıktı. Karamel Yapım imzalı dizinin başrol oyuncusu Özge Yağız'la pandemi nedeniyle erken yapılan sezon finalinde yollar ayrılmıştı. Yağız'ın yerine başrolü kimin alacağı merak konusuydu.

ÖZGE YAĞIZ'IN YERİNE KİM GELİYOR?

Reyhan rolü yüzlerce genç yetenek arasından İlayda Altuntaş'ın oldu. Altuntaş, yepyeni bir karakterle diziye dahil oldu.

YEMİN 3. SEZON NE ZAMAN?

İlk 2 sezonu ile büyük dikkat çeken Yemin dizisi, koronavirüs salgını sebebiyle izleyicilerine erken veda etti. Normal planlamada 19 Haziran’da sezonu tamamlayacak olan dizi, 1,5 ay erken bitti. Yemin'in yeni bölümlerinin yeni bir değişiklik olmazsa eylül ayının 2. haftası ekrana gelmesi planlanıyor.

ÖZGE YAĞIZ'IN YENİ ADRESİ DE ORTAYA ÇIKTI

Öte yandan Yemin'den ayrılan Özge Yağız'ın, Star için çekilen Sol Yanım dizisinin ekibine katıldığı öğrenildi. Melis Civelek'in yazdığı diziyi Serdar Gözelekli yönetecek.

YEMİN DİZİSİNİN EMİR'İ KONUŞTU: 3. SEZONDA...

Ayrıca Yemin dizisinin 3.sezonu için hazırlıklar da başladı. Emir karakterini canlandıran Gökberk Demirci, Aksam.com.tr'den Yasemin Döngel'e yeni sezon için şu detayı vermişti:

“Emir’i çok ağır ve zor bir dönem bekliyor buna eminim. Ağır bir dram bizi bekliyor sanırım. Fakat bir yandan da hayat devam ediyor ve malum hayat sürprizlerle dolu. Bakalım zaman ne gösterecek… Başarılı, doğru bir şekilde yürümeye gayret ediyorum bu yolda. Fırsat verildiği, uygun görüldüğüm üzere. Evet 3. Sezonda Emir ile kaldığımız yerden devam edeceğiz.”

Özge Yağız ile çok iyi bir uyum yakaladıklarını da anlatan Gökberk Demirci, “İyi ki partner olmuşuz” diye konuşmuştu.

<p>Peki, 65 yaş ve engelli maaşlarına ne kadar zam yapıldı? Çalışma hayatı ne zaman normale dönecek?

65 yaş ve engelli maaşlarına ne kadar zam yapıldı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Hobi olarak başladı şimdi taleplere yetişemiyor

Karadeniz somonuna Japon ilgisi! Önce Vietnam'a, oradan Japonya'ya gidiyor