• $7,9702
  • €9,4461
  • 489.184
  • 1196.18
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
28 Temmuz 2020 Salı 11:37 | Son Güncelleme:

Yemin dizisinin Emir'i Gökberk Demirci ile aşk yaşayan Özge Yağız'dan romantik paylaşım!

Bir dizi aşkı daha gerçek oldu... Yemin dizisinde iki aşığı canlandıran Özge Yağız ile Gökberk Demirci ilişkilerini artık gizlemiyor. Yağız, son olarak kalp emojili paylaşımıyla dikkat çekti.

Özge Yağız ve Gökberk Demirci'nin başrollerini paylaştığı Yemin dizisi iki sezondur reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Reyhan ve Emir'in aşkını anlatan dizi geçen aylarda final yapmış, dizinin Reyhan'ı Özge Yağız ise projeye veda etmişti.

DİZİ AŞKI GERÇEK Mİ OLDU?

Son günlerde Özge Yağız ve Gökberk Demirci'nin gerçek hayatta da birlikte olduğu konuşuluyor. Ayrıca sosyal medyada birbirlerinin her fotoğrafını beğenen ve yorum yapan çift, bu dedikoduları alevlendiriyor.

Özge Yağız'ın son paylaşımı ise aşkı ele verdi. Birlikte çekildikleri kareyi Instagram hesabının hikaye bölümünden kalp emojisiyle paylaşan güzel oyuncu, adeta rol arkadaşına olan aşkını haykırdı.

İLİŞKİLERİ YÜZÜNDEN Mİ DİZİDEN AYRILDI?

Öte yandan Özge Yağız'ın neden Yemin dizisine veda ettiği merak edilmeye devam ediyor. Son olarak ortaya atılan bir iddiaya göre Özge Yağız, Gökberk Demirci ile aşk yaşadığı için Yemin dizisinden ayrılmayı tercih etti. İkilinin aynı projede yer almak istemediği öne sürüldü.

<p>İstanbul'da Esenyurt'tan bir mobil uygulama üzerinden taksi çağıran kadın müşteri araca bindikten

Taksiciden müşteriye: Seni gebertirim kadın

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Aslan ''Pamuk'' ile Bengal kaplanı ''Toby''nin şaşırtan dostluğu

Tarihi dizi ve filmler kılıç satışlarını yüzde 500 artırdı