• $7,5061
  • €9,0604
  • 442.616
  • 1541.37
19 Haziran 2020 Cuma 11:09 | Son Güncelleme:

Yemin dizisinin başrolleri ilan etti! İşte Özge Yağız ve Gökberk Demirci'den sevindiren paylaşım

Yemin dizisinin başrolleri ilan etti! İşte Özge Yağız ve Gökberk Demirci'den sevindiren paylaşım

Kanal 7 ekranlarında seyirciyle buluşan Yemin dizisi kısa süre önce sezon finali yaparak ekranlara veda etti. Ancak dizide iki aşığı canlandıran Özge Yağız ve Gökberk Demirci hakkında şaşırtan bir gerçek ortaya çıktı.

Özge Yağız ve Gökberk Demirci'nin başrollerini paylaştığı Yemin dizisi iki sezondur reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Reyhan ve Emir'im aşkını anlatan dizi 1 Mayıs Cuma günü sezon finali yapmıştı. Dizinin Reyhan'ı Özge Yağız ise projeye veda etmişti.

AŞK GERÇEK OLDU

Dizide iki aşığı canlandıran Özge Yağız ve Gökberk Demirci'nin gerçek hayatta da birlikte olduğu ortaya çıktı. Ayrıca sosyal medyada birbirlerinin her fotoğrafını beğenen ve yorum yapan çift kendilerini ele verdi. Geçtiğimiz günlerde de Demirci, Yağız'ın fotoğrafına "Aydınlığım" mesajını yazmış, bu hamle 'aşk itirafı' olarak yorumlanmıştı...

YEMİN DÜNYAYA YAYILIYOR!

Öte yandan Eccho Rights firması tarafından yurt dışı dağıtımı yapılan Yemin dizisinden çok mutlu eden başarı haberleri geldi. Dizi yakın zaman sonra Güney Amerika ülkelerinde izleyicilerle buluşacak. Guatemala, El Salvador, Nikaragua, Dominik Cumhuriyeti, Honduras, Kosta Rika, Ekvador, Peru, Paraguay ve Bolivya’da yayınlanacak olan Yemin dizisinin iyi performans göstermesi bekleniyor.

Kanal 7’nin Elif isimli günlük dizisi de Latin Amerika ülkelerinde çok beğenilmiş ve uzun yıllar ekranda yer almayı başarmıştı.

YEMİN DİZİSİNİN EMİR'İ KONUŞTU: 3. SEZONDA...

Yemin dizisinin 3.sezonu için hazırlıklara başlandı. En önemli değişiklik ise Özge Yağız konusunda olacak. Diziden ayrılan Özge Yağız’ın canlandırdığı Reyhan karakteri 2. sezon finalinde ölmedi. Birçok izleyici Reyhan’ın ölmesini bekliyordu. Bu gelişme de ‘Acaba Reyhan rolünü bir başka oyuncu mu canlandıracak?’ sorusunun sorulmasına neden oldu.

Koronavirüs salgını nedeniyle dizinin yeni bölümleri çekilemedi. Ancak stokta hazır bekleyen bölümler fazla olunca, Mayıs ayına kadar dizi izleyicileri ile buluşabildi. Sezon finali için özel bir hazırlık yapılmadı. Bu nedenle de Reyhan karakterinin ne olduğu sorusuna verilebilecek bir yanıt yok.

TÜYOYU VERDİ

Öte yandan Emir karakterini canlandıran Gökberk Demirci, Aksam.com.tr'den Yasemin DÖNGEL'e yeni sezon için şu detayı vermişti:

“Emir’i çok ağır ve zor bir dönem bekliyor buna eminim . Ağır bir dram bizi bekliyor sanırım. Fakat bir yandan da hayat devam ediyor ve malûm hayat sürprizlerle dolu. Bakalım zaman ne gösterecek… Başarılı, doğru bir şekilde yürümeye gayret ediyorum bu yolda. Fırsat verildiği, uygun görüldüğüm üzere. Evet 3. Sezonda Emir ile kaldığımız yerden devam edeceğiz.”

Özge Yağız ile çok iyi bir uyum yakaladıklarını anlatan Gökberk Demirci, “İyi ki partner olmuşuz” diye konuştu.

<p>Peki, piyasalar güne nasıl başladı? Kur ve altında nasıl bir  seyir var? Merkez Bankası’nın

Piyasalar güne nasıl başladı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Beyaza bürünen İstanbul'dan kar manzaraları

Bu besin vücuttaki tüm iltihabı kurutuyor!