• $7,5054
  • €9,0595
  • 442.637
  • 1542.49
24 Temmuz 2020 Cuma 11:41 | Son Güncelleme:

Yemin dizisinin 3. sezonuyla ilgili sürpriz gelişme

Kanal 7'nin sevilen dizisi Yemin için geri sayım başladı. Dizinin 3. sezonu için bekleyiş sürüyorken, başrolde yer alan Özge Yağız'ın diziden ayrılacağı öğrenildi. Diziyle ilgili sürpriz detaylar da ortaya çıktı. İşte Yemin dizinin 3. sezonuyla ilgili tüm detaylar...

Kanal 7 ekranlarının iki sezondur ekranlara gelen sevilen günlük dizisi Yemin 240. bölüm ile ikinci sezonu sonlandırdı.Yemin dizisi 2. sezonunu tamamlayarak ekranlara bir süreliğine veda etmişti. Ancak bu veda da izleyicileri üzen bir detay daha vardı. Reyhan karakterini canlandıran Özge Yağız, 3. sezonda dizide yer almayacak.

YEMİN 3. SEZON NE ZAMAN?

İlk 2 sezonu ile büyük dikkat çeken Yemin dizisi, koronavirüs salgını sebebiyle izleyicilerine erken veda etti. Normal planlamada 19 Haziran’da sezonu tamamlayacak olan dizi, 1,5 ay erken bitti.

Yemin dizisinin 3. sezonu için hazırlıklara başlandı. En önemli değişiklik ise Özge Yağız konusunda olacak. Ancak dizinin yeni bölüm tarihi henüz netleşmedi.

ÖZGE YAĞIZ’IN YERİNE GELEN İSİM BELLİ OLDU!

Yemin dizisinde Gökberk Demirci’nin yanında yer alacak kadın karakteri kimin canlandıracağı merak ediliyordu. 3. sezonuyla izleyicilerle buluşmaya hazırlanan dizinin çekimleri öncesinde Elif Özkul ile anlaşma yapıldığı ortaya çıktı.

Elif Özkul ilk olarak Kara Sevda dizisinde Sema karakteri ile dikkatleri üzerine çekmişti. İlk dizisinde başarısı ile göz dolduran genç oyuncu, ardından da Payitaht Abdülhamid dizisinde Fehime Sultan olarak izleyicilerle buluştu.

ÖZGE YAĞIZ'IN YENİ ADRESİ DE ORTAYA ÇIKTI

Öte yandan Yemin'den ayrılan Özge Yağız'ın, Star için çekilen Sol Yanım dizisinin ekibine katıldığı öğrenildi. Melis Civelek'in yazdığı diziyi Serdar Gözelekli yönetecek.

YEMİN DİZİSİNİN EMİR'İ KONUŞTU: 3. SEZONDA...

Ayrıca Yemin dizisinin 3.sezonu için hazırlıklar da başladı. Emir karakterini canlandıran Gökberk Demirci, Aksam.com.tr'den Yasemin Döngel'e yeni sezon için şu detayı vermişti:

“Emir’i çok ağır ve zor bir dönem bekliyor buna eminim. Ağır bir dram bizi bekliyor sanırım. Fakat bir yandan da hayat devam ediyor ve malum hayat sürprizlerle dolu. Bakalım zaman ne gösterecek… Başarılı, doğru bir şekilde yürümeye gayret ediyorum bu yolda. Fırsat verildiği, uygun görüldüğüm üzere. Evet 3. Sezonda Emir ile kaldığımız yerden devam edeceğiz.”

Özge Yağız ile çok iyi bir uyum yakaladıklarını da anlatan Gökberk Demirci, “İyi ki partner olmuşuz” diye konuşmuştu.

<p>İngiltere'de TikTok'a yüklenen ve faal bir tren hattının üzerine park etmiş otomobili gösteren vi

Tren yolunda TikTok videosu tepki çekti: Düpedüz aptallık

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Beyaza bürünen İstanbul'dan kar manzaraları

Muş'ta ''kar kaplanları'' yolları açmak için metrelerce karla mücadele ediyor