• $9,6153
  • €11,2367
  • 553.564
  • 1479.93
28 Mayıs 2021 Cuma 09:16 | Son Güncelleme:

Yeliz Yeşilmen'in eşi Ali Uğur Akbaş nereli, ne iş yapıyor? Yeliz Yeşilmen kimdir, kaç yaşındadır?

Yeliz Yeşilmen'in eşi Ali Uğur Akbaş nereli, ne iş yapıyor" Yeliz Yeşilmen kimdir, kaç yaşındadır"

Bir süredir ekranlarda görünmeyen Yeliz Yeşilmen, Yorgunum isimli yeni şarkısıyla bugün Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oldu. Yeliz Yeşilmen kimdir, kaç yaşındadır? Yeliz Yeşilmen'in eşi Ali Uğur Akbaş nereli, ne iş yapıyor? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. Oynadığı dizilerle tanınan ve evlendikten sonra ekranlarda görülmeyen Yeliz Yeşilmen, 17 Aralık 1978 tarihinde Adana'da dünyaya geldi. İşte hakkında tüm merak edilenler...

Kariyerinde dizi, film projeleri de yer alan Yeliz Yeşilmen, birkaç albüm de çıkarmıştır. Yeliz Yeşilmen yeni şarkısı Yorgunum'u bugün Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının canlı yayınında söyleyecek. Tüm izleyiciler Yeliz Yeşilmen kimdir, kaç yaşındadır? Yeliz Yeşilmen'in eşi Ali Uğur Akbaş nereli, ne iş yapıyor? gibi soruların yanıtlarını merak ediyorlar....

YELİZ YEŞİLMEN KİMDİR, KAÇ YAŞINDADIR?

Oynadığı dizilerle tanınan ve evlendikten sonra ekranlarda görülmeyen Yeliz Yeşilmen, 17 Aralık 1978 tarihinde Adana'da dünyaya geldi. İlk olarak Mehmet Ali Erbil'in sunduğu Çarkıfelek programıyla adını duyurdu. Daha sonra rol aldığı Aşkım Aşkım dizisindeki "aptal sarışın" karakteriyle hafızalara kazındı Foto modellik ve mankenlik de yapmaktadır. Ayrıca Cumhurbaşkanı Öteki Türkiye'de (2007) ve Dansöz (2001) adlı sinema filmlerinde rol aldı. Amerikan yapımı realite şovu The Simple Life'ın, Türk versiyonu olan Her Şey Yolunda adlı televizyon programında manken Tuğba Özay ile birlikte rol aldı.

Şarkıcılık deneyimi de olup, Tat Beni(2004) adlı albüm, Yeliz Yeşilmen'in ilk stüdyo albümü olmuştur. Daha sonra Elemtere Fiş (2006) ve Fıstık Çıkı Çıkı (2009) albümlerini çıkardı. Oynadığı dizilerde daha çok aptal sarışın tiplemeleriyle rol aldı.2010 yılında Ali Uğur Akbaş ile nikah masasına oturdu. Çiftin Asya Tuana ve Birbey adında iki çocuğu var.

YELİZ YEŞİLMEN'İN EŞİ ALİ UĞUR AKBAŞ KİMDİR?

Aslen Adanalı olan Ali Uğur Akbaş, 1963 yılında dünyaya geldi. Ortaöğrenimini Adana'da tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı, turizm, petrol ve nakliye gibi farklı sektörlerde faaliyette bulundu. Türkiye ve Dünya'nın birçok şehrinde incelemelerde bulunan Ali Uğur Akbaş, özellikle şehir planlamaları, altyapı ve peyzaj düzenlemeleri konusunda birçok konferansa katıldı.

AYAMDER, Atlı Spor Kulübü, Salı Grubu başta olmak üzere birçok sivil toplum örgütünün üyesi olan Ali Uğur Akbaş, Adana Demirspor Kulübü'nün 2. Başkanlığını yürütmektedir. Aynı zamanda Çukurova Stratejik Araştırmalar Merkezi'nin Mütevelli Heyet Başkanı olarak birçok kültürel ve bilimsel araştırmaların yapılmasına katkı sağlamıştır.

  • Yeliz Yeşilmen kimdir
  • Yeliz Yeşilmen kaç yaşında
  • Yeliz Yeşilmen aslen nereli
  • Yeliz Yeşilmen eşi kimdirr
  • Ali Uğur Akbaş kimdir
  • Ali Uğur Akbaş ne iş yapıyor
  • Ali Uğur Akbaş nereli
<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Yeni varyant hızla yayılıyor... Kovid geçirip, tat ve koku kaybı

Beynimizin parmak izi, hastalıkları veya kişileri tanımak için kullanılabilir mi?

Nesli tehlike altındaki şah kartal, Ankara'da tüfekle vuruldu

Tavşanlı Höyük'te bölgenin 'endüstrileşmiş ticaret merkezi' olduğuna dair bulgulara ulaşıldı

Kesilen ağaçtan bir anda kan akmaya başladı!