• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
22 Şubat 2021 Pazartesi 10:06 | Son Güncelleme:

Yeliz Yeşilmen eşi Ali Uğur Akbaş'la bu pozları paylaştı sonrasında olanlar oldu! Ortalık bir anda karıştı

Yeliz Yeşilmen eşi Ali Uğur Akbaş'la bu pozları paylaştı sonrasında olanlar oldu! Ortalık bir anda karıştı

'Sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum' diyerek gözyaşları içinde yardım isteyen Yeliz Yeşilmen, eşi Ali Uğur Akbaş ile önceli gün paylaşımda bulundu. Eşiyle verdiği romantik pozları paylaşan Yeliz Yeşilmen düştüğü notla ağızları açık bıraktı. Eşinin evlilik yıldönümünü unutmasından yakınan Yeşilmen, 'Düşüncesiz ve inanılmaz cimri' ifadelerini kullandı.

Oyuncu ve şarkıcı olan Yeliz Yeşilmen, 2010 yılında dünyaevine girdiği Ali Uğur Akbaş ile verdiği pozları sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaşırken düştüğü not herkesi şaşırttı.

Kocaeli, Maşukiye'de ailesi ver arkadaşları ile tatil yapan Yeliz Yeşilmen, eşinin evlilik yıldönümünü unutmasına adeta isyan etti. Yeşilmen, paylaşımında 'Huhu tam da bu foto sonrası birbirimize girdik, sebep? Tabii ki içimde kalmasın, 4 yıldır gelmeyen evlilik yıl dönümü hediyesi... Yani bir dal çiçek dahi gelmedi. Yine yolda bu konu ve artık net küstüm. Hatta şimdi ki otelde bile ayrı odalar... Eh dayanamam bu kadarına pes... Sizlerle her şeyi paylaşan ben 'şunun kulağını sağlam çekin' derim' ifadelerini kullandı.

FERYAT EDİP AĞLAMIŞTI

Yeliz Yeşilmen, geçtiğimiz aylarda sosyal medya hesabından paylaştığı video ile feryat etmişti. Eşi hakkında sert açıklamalarda bulunana Yeşilmen, şunları söylemişti:

Bakın arkadaşlar şu kadarını söyleyeyim, ben başıma her türlü kötü olay geldiğinde cazgırlık yapmam, ortalara kendimi atmam, susarım, sabrederim. En yakınlarım, yanımda çalışanlar, bütün ailem bilir; hatta 'Nasıl bir sabır bu' derler. Çok eski kadınları düşünün, her şeye rağmen sabredip susan kadınlardanım ama ağzımı bir açtım mı, terbiyemi bozmayarak öyle şeyler kanıtlarım ki sizin de ağzınız açık kalır.

'SONUMUN BERGEN GİBİ OLMASINI İSTEMİYORUM'

Ama her şeye şükreden acılarının içinde mutlu olan bir kadınım. Hiçbir zaman, hiç kimsenin beni mutsuz etmesine izin vermeyeceğim, aldığım aile terbiyesi, dini inançlarım, yüreğim sayesinde yaşıyorum. Çok güzel mesajlar yollamışsınız. Yakınımdakiler biliyor ne olduğunu, belki bir gün siz de öğrenirsiniz. O gün bugün değil. Bakalım zaman ne getirecek, bilmiyorum. Sadece son sözüm; iyi niyetimin daha fazla kullanılmasını artık istemiyorum. Çok büyük fedakarlıklar yaptım, her konuda da yapıyorum ama sonumun Bergen gibi olmasını da istemiyorum.'

<p>İstanbul Halkalı'da büyük bir yangın çıktı. </p><p>Dumanlar kilometrelerce öteden görülürken, eki

Halkalı'da iş yeri yangını

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek