• $9,3675
  • €10,9134
  • 533.778
  • 1417.7
9 Ekim 2021 Cumartesi 10:39 | Son Güncelleme:

Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nde moda şov! 322 metre yükseklikte defile

Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nde moda şov! 322 metre yükseklikte defile

Fashion Week Istanbul için geri sayım başlarken tasarımcı Yakup Biçer, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nde 2022 ilkbahar- yaz koleksiyonunu tanıttı.

12-15 Ekim tarihleri arasında dijital olarak gerçekleşecek Fashion Week Istanbul için geri sayım başladı. Görsel sanatların modayla buluşacağı haftada 29 şov ve 38 tasarımcının koleksiyonları moda filmleriyle tanıtılacak. Y PLUS by Yakup Biçer markasıyla Fashion Week'te yer alan Yakup Biçer, İlkbahar- Yaz 2022 kapsamında yeni koleksiyonunun tanıtımını, mimari bir sanat harikası olarak nitelendirilen Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nde gerçekleştirdi. 'Kod' adını verdiği kreasyonun çekimlerini tamamlayan tasarımcı, 'Bu yılki teması İstanbul olan moda haftası için İstanbul'un modern ve tasarımsal bir yüzünü göstermek istedim. Yavuz Sultan Selim Köprüsü de bu anlamda muhteşem bir podyuma dönüştü' dedi. Biçer'in koleksiyonu 12 Ekim'de www.fashionweek.istanbul adresinde sergilenecek.

DİLEK HANİF DE ETKİNLİKTE

Uzun bir aradan sonra yeniden Fahion Week'e katılan Dilek Hanif, koleksiyonun da İstanbul'un gece hayatını anlatıyor. 25 parçadan oluşan kreasyonu için "Koronavirüsten sonra hayatı kutlama koleksiyonu yaptım' diyen Hanif, tasarımların dijitalde yayınlanmasıyla ilgili "O alanda çok güzel gelişmeler oldu. Dünyada ne yapılıyorsa Türkiye de aynısı yapılıyor" dedi.

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Haftanın gündemine oturan en önemli gelişmelerden biri Uzay Yolu

Elon Musk ve Jeff Bezos arasında sular durulmuyor | TeknoZone #5

Cerrahpaşa'da yeni yoğun bakım servisleri açıldı

Kargaların şaşırtıcı zekası ve alet kullanabilme becerisi

Dev şirketlerinin logolarındaki gizli anlamlar