• $8,3543
  • €10,0954
  • 477.334
  • 1345.15
15 Ocak 2021 Cuma 17:36 | Son Güncelleme:

Yatıya Misafirim Var kazananı ne ödül alıyor? Yatıya Misafirim Var ödül ne?

Yatıya Misafirim Var kazananı ne ödül alıyor" Yatıya Misafirim Var ödül ne"

Yepyeni formatı ile dikkat çeken Yatıya Misafirim Var yarışması büyük bir ilgi ile takip ediliyor. Birbirlerini hiç tanımayan bu yarışmacılar, "Konuklarımı en iyi ben misafir ederim" diyor ve kıyasıya rekabet ediyor. Peki, Yatıya Misafirim Var birincisi ne kazanıyor? Yatıya Misafirim Var ödülü nedir?

Kanal D'nin sevilen ve büyük bir ilgi ile takip edilen yarışma programı Yatıya Misafirim Var hafta içi her gün 16.00'da izleyicisi ile buluşuyor. Daha önce birbirlerini hiç tanımayan 5 yarışmacı, 5 farklı şehirde kıyasıya mücadele ediyor ve misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaya çalışıyorlar. Peki, Yatıya Misafirim Var ödül ne? Yatıya Misafirim Var birincisi ödülü nedir? İşte tüm merak edilenler..   

YATIYA MİSAFİRİM VAR ÖDÜL NE?

Yatıya Misafirim Var yarışmasının formatında hafta içi yüksek puanları toplayarak, haftanın son gününde en yüksek puanla haftanın birincisi olan kişi büyük ödülün sahibi oluyor.

Yarışmanın sosyal medya platformlarında ödülün tatil olduğuna dair bir takım paylaşımlar yapılıyor. Ancak net bir açıklama bulunmamakla birlikte sosyal medyada 10 bin TL para ödülü olduğu da söyleniyor.

YATIYA MİSAFİRİM VAR FORMATI NEDİR?

Daha önce birbirlerini hiç tanımayan 5 yarışmacı, 5 farklı şehirde kıyasıya mücadele edecek. Yarışmacılar, her gün başka bir şehirde, o şehri temsil eden yarışmacının evinde misafir olacak ve geceyi orada geçirecek. Konuklar, o şehrin kültürünü tanıyacak, yemeklerini yiyecek ve misafirperverliğini yaşayacak.

Yarışmacılar, günün sonunda ev sahibine puan verecek. Ertesi gün, başka bir şehir, başka bir yarışmacı ile şehirlerarası mücadele devam edecek. Eğlenceli, bir o kadar da stresli anların yaşanacağı programda, hazırlanan yemekler damaklara, gezilen görülen yerler de gözlere hitap edecek.

Her yarışmacının kendine özgü hayat hikayesi, yaşam şekli izleyiciyle buluşacak. Her bölümde başka bir şehir, başka bir yaşam tarzı ve hayat hikayesi ekrana gelecek. İzleyiciler bazen gülecek, bazen de yarışmacıların çekişmeli sahnelerine tanıklık edecek.

YATIYA MİSAFİRİM VAR BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Yatıya Misafirim Var yarışmasına başvuru yapmak için Kanal D'nin resmi internet sitesindeki başvuru formunu doldurmanız yeterli.

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

<p><strong> </strong><span>Gazeteci  Hulki Cevizoğlu, katıldığı bir programda, CHP Genel Başkanı Kem

128 milyar iftirası nasıl kuruldu?

TFF'den 23 Nisan sürprizi! İşte milli futbolcuların çocukluk fotoğrafları

Türkiye'nin en uzun bayrak direğine Türk Bayrağı çekildi

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, İstanbul'da