• $8,3873
  • €10,1283
  • 481.78
  • 1345.15
22 Ocak 2021 Cuma 15:07 | Son Güncelleme:

Yatıya Misafirim Var neden yok? Yatıya Misafirim Var bitti mi, final mi yaptı?

Yatıya Misafirim Var neden yok" Yatıya Misafirim Var bitti mi, final mi yaptı"

Yatıya Misafirim Var yarışmasının yeni bölümü bugün ekrana gelmeyince Yatıya Misafirim Var neden yok? Yatıya Misafirim Var bitti mi? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. Daha önce birbirlerini hiç tanımayan 5 yarışmacı, 5 farklı şehirde kıyasıya mücadele ediyordu. Yarışmacılar, her gün başka bir şehirde, o şehri temsil eden yarışmacının evinde misafir oluyor ve geceyi orada geçiriyordu.

Yatıya Misafirim Var programı bugün Kanal D yayın akışından kaldırıldı. Yatıya Misafirim Var yeni bölüm yerine Arka Sokaklar'ın ekrana gelmesi izleyicileri meraklandırdı. Yatıya Misafirim Var neden yok? Yatıya Misafirim Var bitti mi? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Yatıya Misafirim Var yarışmasında farklı şehirlerden yarışmaya katılan 5 yarışmacı o şehrin kültürlerini ve yemeklerini tanıtıyordu...      

YATIYA MİSAFİRİM VAR NEDEN YOK?

Yatıya Misafirim Var yeni bölüm yerine Arka Sokaklar'ın tekrar bölümü ekrana geldi.

YATIYA MİSAFİRİM VAR BİTTİ Mİ?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yatıya Misafirim Var programı yayından kaldırıldı. BBO Yapım ve Skala Medya yapımcılığını üstlendiği Yatıya Misafirim Var programı Kanal D yayın akışında yer almıyor. 

YATIYA MİSAFİRİM VAR FORMATI NEYDİ?

Daha önce birbirlerini hiç tanımayan 5 yarışmacı, 5 farklı şehirde kıyasıya mücadele edecek. Yarışmacılar, her gün başka bir şehirde, o şehri temsil eden yarışmacının evinde misafir olacak ve geceyi orada geçirecek. Konuklar, o şehrin kültürünü tanıyacak, yemeklerini yiyecek ve misafirperverliğini yaşayacak.

Yarışmacılar, günün sonunda ev sahibine puan verecek. Ertesi gün, başka bir şehir, başka bir yarışmacı ile şehirlerarası mücadele devam edecek. Eğlenceli, bir o kadar da stresli anların yaşanacağı programda, hazırlanan yemekler damaklara, gezilen görülen yerler de gözlere hitap edecek.

Her yarışmacının kendine özgü hayat hikayesi, yaşam şekli izleyiciyle buluşacak. Her bölümde başka bir şehir, başka bir yaşam tarzı ve hayat hikayesi ekrana gelecek. İzleyiciler bazen gülecek, bazen de yarışmacıların çekişmeli sahnelerine tanıklık edecek.

Yarışmada bu hafta Nevşehir, Gaziantep, Hatay, Şanlıurfa ve Mersin'den yarışmacılar katılacak.

YATIYA MİSAFİRİM VAR SAAT KAÇTAYDI?

Drama tadında bir reality olan programın genel yönetmenliğini Şafak Bakkalbaşıoğlu üstleniyordu.  “Yatıya Misafirim Var”,  hafta içi her gün 16.00'da Kanal D'de yayınlanıyordu. 

<p>Beşiktaş, Süper Lig'in 37.haftasında Kayserispor'u konuk edecek... Vodafone Park'taki mücadele ön

Beşiktaş - Kayserispor Maç Önü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk bayrağı göndere çekme törenine katıldı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, İstanbul'da

Tuzla sahilini deniz salyası kapladı