• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
09 Ocak 2021 Cumartesi 09:40 | Son Güncelleme:

Yatıya Misafirim Var haftanın kazananı açıklandı! Yatıya Misafirim Var 8 Ocak birincisi belli oldu!

Yatıya Misafirim Var haftanın kazananı açıklandı! Yatıya Misafirim Var 8 Ocak birincisi belli oldu!

Kanal D'nin sevilen yarışma programı Yatıya Misafirim Var'da dün final heyecanı yaşandı. Bu haftanın son yarışmacısı olan Esma Doğan, Aydın Ortaklar'da yarıştı. Yarışmacılar şehre girişlerinde Efelerin sürpriz karşılamaları karşısında çok şaşırdılar. Peki, hafta boyunca en yüksek puanı alıp birinci olan isim kim? Yatıya Misafirim Var kazananı kim oldu? İşte tüm detaylar...

Yatıya Misafirim Var'da bugün final günü. Bu haftanın beşinci yarışmacısı Aydın Ortaklar'dan Esma Doğan oldu. Kıyasıya rekabetin yaşanacağı programda haftanın en yüksek puanını alan yarışmacı büyük ödülün sahibi oldu. Peki, Yatıya Misafirim Var kazananı kim oldu? İşte Yatıya Misafirim Var 8 Ocak haftanın birincisi...

8 OCAK YATIYA MİSAFİRİM VAR KAZANANI BELLİ OLDU!

Yatıya Misafirim Var 8 Ocak haftanın birincisi belli oldu.  Yatıya Misafirim Var'da Melek Hanım 10 puanla haftanın kazananı oldu.

YATIYA MİSAFİRİM VAR FORMATI NEDİR?

Daha önce birbirlerini hiç tanımayan 5 yarışmacı, 5 farklı şehirde kıyasıya mücadele edecek. Yarışmacılar, her gün başka bir şehirde, o şehri temsil eden yarışmacının evinde misafir olacak ve geceyi orada geçirecek. Konuklar, o şehrin kültürünü tanıyacak, yemeklerini yiyecek ve misafirperverliğini yaşayacak.

Yarışmacılar, günün sonunda ev sahibine puan verecek. Ertesi gün, başka bir şehir, başka bir yarışmacı ile şehirlerarası mücadele devam edecek. Eğlenceli, bir o kadar da stresli anların yaşanacağı programda, hazırlanan yemekler damaklara, gezilen görülen yerler de gözlere hitap edecek.

Her yarışmacının kendine özgü hayat hikayesi, yaşam şekli izleyiciyle buluşacak. Her bölümde başka bir şehir, başka bir yaşam tarzı ve hayat hikayesi ekrana gelecek. İzleyiciler bazen gülecek, bazen de yarışmacıların çekişmeli sahnelerine tanıklık edecek.

<p>CHP’nin yayın organı Halk TV’de program sunan Özlem Gürses MHP lideri Devlet Bahçeli&

Sağlık Bakanlığından Halk TV sunucusu Özlem Gürses'e yalanlama: Öyle bir personelimiz yok

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Karıncaların şaşırtan gücü

Ankara'nın simgelerinden Kuğulu Park buz tuttu