• $7,3943
  • €8,9922
  • 443.431
  • 1551.57
28 Aralık 2020 Pazartesi 15:39 | Son Güncelleme:

Yatıya Misafirim Var 25 Aralık haftanın birincisi belli oldu! Yatıya Misafirim Var kazanan ismi açıklandı

Yatıya Misafirim Var 25 Aralık haftanın birincisi belli oldu! Yatıya Misafirim Var kazanan ismi açıklandı

Yatıya Misafirim Var yarışmasında dün final günüydü. Daha önce birbirlerini hiç tanımayan 5 yarışmacı, 5 farklı şehirde kıyasıya mücadele veriyor. Haftanın son gününde Trabzon'dan Kübra Adanur yarıştı. Tüm yarışma takipçileri Yatıya Misafirim Var kazananı kim? Yatıya Misafirim Var 25 Aralık birincisi kim oldu? gibi soruların yanıtlarını merak ediyorlar...

Kanal D'nin sevilen ve ilgi ile izlenen yarışma programı Yatıya Misafirim Var'da dün final heyecanı yaşandı.. Programda bu haftanın beşinci yarışmacısı Trabzon'dan Kübra Adanur oldu. Peki, Yatıya Misafirim Var kazananı kim oldu? Yatıya Misafirim Var 25 Aralık birincisi kim? İşte tüm merak edilenler..  

YATIYA MİSAFİRİM VAR'DA BUGÜN NELER OLACAK?

Haftanın son yarışmacısı Kübra Hanım, diğer 4 yarışmacıyı en iyi şekilde ağırlamaya çalışacak, Trabzon'un lezzetli yemeklerini tadan yarışmacılar kentin tarihi ve turistik yerlerini gezecekler. Haftanın finalinde Kübra hanım kaç puan alacak ve haftanın kazanan yarışmacısı kim olacak gün sonunda belli olacak.

YATIYA MİSAFİRİM VAR KAZANANI KİM OLDU?

Yatıya Misafirim Var 25 Aralık haftanın birincisi toplamda 12 puanla Sivas'tan Dilek Hanım oldu. 

YATIYA MİSAFİRİM VAR FORMATI NE?

Daha önce birbirlerini hiç tanımayan 5 yarışmacı, 5 farklı şehirde kıyasıya mücadele edecek. Yarışmacılar, her gün başka bir şehirde, o şehri temsil eden yarışmacının evinde misafir olacak ve geceyi orada geçirecek. Konuklar, o şehrin kültürünü tanıyacak, yemeklerini yiyecek ve misafirperverliğini yaşayacak.

Yarışmacılar, günün sonunda ev sahibine puan verecek. Ertesi gün, başka bir şehir, başka bir yarışmacı ile şehirlerarası mücadele devam edecek. Eğlenceli, bir o kadar da stresli anların yaşanacağı programda, hazırlanan yemekler damaklara, gezilen görülen yerler de gözlere hitap edecek.

Her yarışmacının kendine özgü hayat hikayesi, yaşam şekli izleyiciyle buluşacak. Her bölümde başka bir şehir, başka bir yaşam tarzı ve hayat hikayesi ekrana gelecek. İzleyiciler bazen gülecek, bazen de yarışmacıların çekişmeli sahnelerine tanıklık edecek.

<p>Amerika Birleşik Devletlerinde 46. Başkan Demokrat Lider Joe Biden oldu. </p><p>ABD'de yeni

ABD'de yeni dönem başladı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Ticaret Bakanlığınca ''fahiş fiyat'' denetimi yapıldı

Vitrin mankeninin içinde ne var? Fenomenler herkesi şaşırtmaya devam ediyor