• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
16 Ocak 2021 Cumartesi 09:18 | Son Güncelleme:

Yatıya Misafirim Var kazananı kim oldu? Yatıya Misafirim Var 15 Ocak 2021 birincisi belli oldu!

Yatıya Misafirim Var kazananı kim oldu" Yatıya Misafirim Var 15 Ocak 2021 birincisi belli oldu!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yatıya Misafirim Var yarışmasında bugün haftanın final heyecanı var. Yatıya Misafirim Var farklı kültürlere sahip 5 şehirden yarışmacıları bir araya getiriyor. Peki, Yatıya Misafirim Var kazananı kim oldu? Yatıya Misafirim Var 15 Ocak 2021 birincisi kim? İşte tüm merak edilenler...

Yatıya Misafirim Var yarışmasında bugün final heyecanı yaşanıyor. Haftanın son gününde Eskişehir'den Şerife Hanım misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak için mücadele ediyor. Yatıya Misafirim Var kazananı kim oldu? Yatıya Misafirim Var 15 Ocak 2021 birincisi kim? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. Yarışmacılar, her gün başka bir şehirde, o şehri temsil eden yarışmacının evinde misafir oluyor ve geceyi orada geçiriyor. 

YATIYA MİSAFİRİM VAR KAZANANI KİM OLDU?

Yatıya Misafirim Var 15 Ocak 2021 birincisi henüz belli oldu. Yatıya Misafirim Var'da bu haftanın kazananı Safiye hanım oldu.

YATIYA MİSAFİRİM VAR FORMATI NEDİR?

Daha önce birbirlerini hiç tanımayan 5 yarışmacı, 5 farklı şehirde kıyasıya mücadele edecek. Yarışmacılar, her gün başka bir şehirde, o şehri temsil eden yarışmacının evinde misafir olacak ve geceyi orada geçirecek. Konuklar, o şehrin kültürünü tanıyacak, yemeklerini yiyecek ve misafirperverliğini yaşayacak.

Yarışmacılar, günün sonunda ev sahibine puan verecek. Ertesi gün, başka bir şehir, başka bir yarışmacı ile şehirlerarası mücadele devam edecek. Eğlenceli, bir o kadar da stresli anların yaşanacağı programda, hazırlanan yemekler damaklara, gezilen görülen yerler de gözlere hitap edecek.

Her yarışmacının kendine özgü hayat hikayesi, yaşam şekli izleyiciyle buluşacak. Her bölümde başka bir şehir, başka bir yaşam tarzı ve hayat hikayesi ekrana gelecek. İzleyiciler bazen gülecek, bazen de yarışmacıların çekişmeli sahnelerine tanıklık edecek.

Yarışmada bu hafta Nevşehir, Gaziantep, Hatay, Şanlıurfa ve Mersin'den yarışmacılar katılacak.

YATIYA MİSAFİRİM VAR SAAT KAÇTA?

Drama tadında bir reality olan programın genel yönetmenliğini Şafak Bakkalbaşıoğlu üstleniyor. “Yatıya Misafirim Var”, pazartesiden itibaren hafta içi her gün 16.00'da Kanal D'de yayınlanacak.

<p>Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias ile görüşmesinde ger

Dendias provokasyon için mi geldi?

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı

Bozuk parayla öyle bir şey yaptı ki görenleri hayrete düşürdü