• $8,1071
  • €9,7895
  • 461.263
  • 1381.38
15 Aralık 2020 Salı 16:12 | Son Güncelleme:

Yatıya Misafirim Var haftanın birincisi kim oldu? Yatıya Misafirim Var 11 Aralık kazananı BELLİ OLDU!

Yatıya Misafirim Var haftanın birincisi kim oldu" Yatıya Misafirim Var 11 Aralık kazananı BELLİ OLDU!

Yatıya Misafirim Var yarışmasında bugün final heyecanı yaşanıyor. Yatıya Misafirim Var farklı kültürlere sahip 5 şehirden yarışmacıları bir araya getiriyor. Bugün haftanın finali Edirne'de çekildi ve Metin Baymanbar yarışan isim oldu. Tüm yarışma takipçileri Yatıya Misafirim Var birincisi kim oldu? Yatıya Misafirim Var haftanın kazananı kim? gibi soruların yanıtlarını merak etmeye başladılar.

Kanal D'nin sevilen ve ilgi ile takip edilen yarışma programı Yatıya Misafirim Var'da bugün haftanın final heyecanı yaşanıyor. Yatıya Misafirim Var 10. Bölümde yarışmacılar bugün Edirne'de. Programda bu haftanın beşinci yarışmacısı Edirne'den Metin Baymanbar oldu. Peki, Yatıya Misafirim Var haftanın birincisi kim oldu? Yatıya Misafirim Var 11 Aralık kazananı kim? 

YATIYA MİSAFİRİM VAR HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

11 Aralık Yatıya Misafirim Var yarışmasının bu haftaki birincisi Talip Bey oldu. 

YATIYA MİSAFİRİM VAR FORMATI NEDİR?

Daha önce birbirlerini hiç tanımayan 5 yarışmacı, 5 farklı şehirde kıyasıya mücadele edecek. Yarışmacılar, her gün başka bir şehirde, o şehri temsil eden yarışmacının evinde misafir olacak ve geceyi orada geçirecek. Konuklar, o şehrin kültürünü tanıyacak, yemeklerini yiyecek ve misafirperverliğini yaşayacak.

Yarışmacılar, günün sonunda ev sahibine puan verecek. Ertesi gün, başka bir şehir, başka bir yarışmacı ile şehirlerarası mücadele devam edecek. Eğlenceli, bir o kadar da stresli anların yaşanacağı programda, hazırlanan yemekler damaklara, gezilen görülen yerler de gözlere hitap edecek.

Her yarışmacının kendine özgü hayat hikayesi, yaşam şekli izleyiciyle buluşacak. Her bölümde başka bir şehir, başka bir yaşam tarzı ve hayat hikayesi ekrana gelecek. İzleyiciler bazen gülecek, bazen de yarışmacıların çekişmeli sahnelerine tanıklık edecek.

Yarışmada bu hafta Nevşehir, Gaziantep, Hatay, Şanlıurfa ve Mersin'den yarışmacılar katılacak.

<p class='MsoNormal'>Peki, yıllık izin ne zaman ücrete dönüşür? Kıdemi çok olan işçinin izni de çok

Yıllık izin ne zaman ücrete dönüşür?

Siyah sarımsağın faydaları nelerdir? nasıl tüketilir?

Sivas'ta Kangal Köpeği Üretim Eğitim ve Koruma Merkezi inşasında sona gelindi

Lider Beşiktaş'a Sivas'ta coşkulu karşılama