• $8,3765
  • €10,1194
  • 477.605
  • 1345.15
02 Ocak 2021 Cumartesi 09:11 | Son Güncelleme:

Yatıya Misafirim Var haftanın birincisi kim oldu? Yatıya Misafirim Var 1 Ocak kazananı açıklandı!

Yatıya Misafirim Var haftanın birincisi kim oldu" Yatıya Misafirim Var 1 Ocak kazananı açıklandı!

Yatıya Misafirim Var'da bugün final heyecanı vardı. Daha önce birbirlerini hiç tanımayan 5 yarışmacı, 5 farklı şehirde kıyasıya mücadele verdi. Haftanın son yarışmacısı Amasya'dan Sevil Hanım oldu. Peki, Yatıya Misafirim Var haftanın birincisi kim oldu? Yatıya Misafirim Var 1 Ocak kazananı kim? İşte tüm detaylar...

Kanal D'nin sevilen ve eğlenceli yarışma programı Yatıya Misafirim Var'da bugün final heyecanı vardı. Haftanın son gününde Amasya'dan Sevil Hanım yarıştı. Yatıya Misafirim Var haftanın birincisi kim oldu? Yatıya Misafirim Var 1 Ocak kazananı kim? gibi soruların yanıtları tüm herkes tarafından araştırılmaya başlandı. İşte tüm merak edilenler...   

YATIYA MİSAFİRİM VAR HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM?

Bu haftanın kazanan ismi son gün yarışmacısı Sevil Hanım oldu. 

YATIYA MİSAFİRİM VAR FORMATI NE?

Daha önce birbirlerini hiç tanımayan 5 yarışmacı, 5 farklı şehirde kıyasıya mücadele edecek. Yarışmacılar, her gün başka bir şehirde, o şehri temsil eden yarışmacının evinde misafir olacak ve geceyi orada geçirecek. Konuklar, o şehrin kültürünü tanıyacak, yemeklerini yiyecek ve misafirperverliğini yaşayacak.

Yarışmacılar, günün sonunda ev sahibine puan verecek. Ertesi gün, başka bir şehir, başka bir yarışmacı ile şehirlerarası mücadele devam edecek. Eğlenceli, bir o kadar da stresli anların yaşanacağı programda, hazırlanan yemekler damaklara, gezilen görülen yerler de gözlere hitap edecek.

Her yarışmacının kendine özgü hayat hikayesi, yaşam şekli izleyiciyle buluşacak. Her bölümde başka bir şehir, başka bir yaşam tarzı ve hayat hikayesi ekrana gelecek. İzleyiciler bazen gülecek, bazen de yarışmacıların çekişmeli sahnelerine tanıklık edecek.

<p><strong> </strong><span>Gazeteci  Hulki Cevizoğlu, katıldığı bir programda, CHP Genel Başkanı Kem

128 milyar iftirası nasıl kuruldu?

TFF'den 23 Nisan sürprizi! İşte milli futbolcuların çocukluk fotoğrafları

Türkiye'nin en uzun bayrak direğine Türk Bayrağı çekildi

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, İstanbul'da