• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
08 Aralık 2020 Salı 17:48 | Son Güncelleme:

4 Aralık Yatıya Misafirim Var birincisi belli oldu! İşte Yatıya Misafirim Var haftanın kazanan ismi

4 Aralık Yatıya Misafirim Var birincisi belli oldu! İşte Yatıya Misafirim Var haftanın kazanan ismi

Yatıya Misafirim Var yarışmasında ilk final heyecan sona erdi. Programda haftanın beşinci günü Şanlıurfalı yarışmacı Hasan Ocakoğlu yarıştı. Programın beşinci bölümünde; Şanlıurfalı yarışmacı Hasan Ocakoğlu tüm hafta boyunca misafirlerinin özelliklerini not alarak onlara eksiksiz bir ev sahipliği yapmaya çalışacak. Peki, Yatıya Misafirim Var haftanın birincisi kim olacak?

Kanal D ekranlarında yeni başlayan Yatıya Misafirim Var yarışmasında haftanın final heyecanı sona erdi. Yatıya Misafirim Var farklı kültürlere sahip 5 şehirden yarışmacıları bir araya getiriyor. Bugün haftanın finali Şanlıurfa'da çekildi ve Hasan Bey yarışan isimler arasındaydı. Tüm yarışma takipçileri Yatıya Misafirim Var birincisi kim oldu? Yatıya Misafirim Var haftanın kazananı kim? gibi soruların yanıtlarını araştırıyorlar. İşte tüm merak edilenler.. 

YATIYA MİSAFİRİM VAR BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Gezi tamamlandıktan sonra yapılan puanlama sonucunda Yatıya Misafirim Var kazanan isim açıklandı. En yüksek puanı alarak birinciliği kazanan isim Rahiba Hanım oldu.

Yarışmacıları Balıklı Göl’e götüren Hasan Bey, akşam yemeğinden sonra sürprizlerine sıra gecesi ve ev yapımı çiğ köfte ile devam etti.

YATIYA MİSAFİRİM VAR FORMATI NEDİR?

Daha önce birbirlerini hiç tanımayan 5 yarışmacı, 5 farklı şehirde kıyasıya mücadele edecek. Yarışmacılar, her gün başka bir şehirde, o şehri temsil eden yarışmacının evinde misafir olacak ve geceyi orada geçirecek. Konuklar, o şehrin kültürünü tanıyacak, yemeklerini yiyecek ve misafirperverliğini yaşayacak.

Yarışmacılar, günün sonunda ev sahibine puan verecek. Ertesi gün, başka bir şehir, başka bir yarışmacı ile şehirlerarası mücadele devam edecek. Eğlenceli, bir o kadar da stresli anların yaşanacağı programda, hazırlanan yemekler damaklara, gezilen görülen yerler de gözlere hitap edecek.

Her yarışmacının kendine özgü hayat hikayesi, yaşam şekli izleyiciyle buluşacak. Her bölümde başka bir şehir, başka bir yaşam tarzı ve hayat hikayesi ekrana gelecek. İzleyiciler bazen gülecek, bazen de yarışmacıların çekişmeli sahnelerine tanıklık edecek.

Yarışmada bu hafta Nevşehir, Gaziantep, Hatay, Şanlıurfa ve Mersin'den yarışmacılar katılacak.

<p>Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias ile görüşmesinde ger

Dendias provokasyon için mi geldi?

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı

Bozuk parayla öyle bir şey yaptı ki görenleri hayrete düşürdü