• $7,2967
  • €8,7707
  • 403.367
  • 1529.58
30 Ocak 2021 Cumartesi 10:07 | Son Güncelleme:

Yasemin Özilhan'dan eşi İzzet Özilhan'la ilgili yıllar sonra gelen itiraf!

Yasemin Özilhan'dan eşi İzzet Özilhan'la ilgili yıllar sonra gelen itiraf!

Doktorlar dizisinde hayat verdiği Ela karakteri ile hafızalarda yer edinen Yasemin Özilhan, Alem dergisi tarafından ilk kez düzenlenen “Alem Talks Podcast” etkinliğine konuk oldu. Samimi açıklamalarda bulunan Yasemin Özilhan, eşi İzzet Özilhan hakkında itirafta bulundu.

Alem dergisi tarafından ilk kez düzenlenen “Alem Talks Podcast” etkinliğine konuk olan Yasemin Özilhan, özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Doktorlar dizi ile kariyerinde büyük yükseliş yaşayan ancak evlendikten sonra oyunculuğu bırakan Özilhan, güzel bir çocukluk geçirdiğini ifade ederek şunları söyledi:

'GÖZLERİM DOLARAK DÜŞÜNÜYORUM O GÜNLERİ'

'Çok çok güzel bir çocukluk geçirdiğime inanıyorum. Meyveleri ağaçtan toplayarak, sebzeleri topraktan çıkararak, tüm gün sokaklarda geçen bir çocukluğum oldu. İnsanların birbirini tanıdığı, güvenli ve eğlenceli bir ortamda büyüdüm, Mürefte’de. Çok güzel ve tanıdık insanlarla yetiştiğim için gözlerim dolarak düşünüyorum o günleri.'

'ANNE OLMASAM BU KEYFİ SÜREMEZDİM'

Çocuklarını kucağına aldıktan sonra değiştiğini söyleyen Özilhan, 'Herkes için sıradan olmak kötü bir şeymiş gibi gelirken bana sıradan olmak lüks gibi geliyor. Ben de bu lükse anne olduktan sonra ulaştığımı düşünüyorum. Anne olduktan sonra daha doğal, daha kendin olmak için çaba gösteriyorsun. Belki anne olmasam bu keyfi süremezdim. Göz önünde olduğumu düşünmüyorum. Kendim farkında değilim' ifadelerini kullandı.

'SAKİN OL' DİYEN BİR STİL'

Tercih ettiği kıyafetler ile büyük beğeni toplayan Özilhan, 'Sete giderken bol ve rahat ürünler giyerdim. Bence tarzın 20’lerin ortasında oturmaya başlıyor. Şu an sosyal medya sayesinde ister istemez trendleri takip edip modanın içinde olabiliyorsun. Ama bizim dönemimizde yoktu. Benim stilim karşısındakine ‘sakin ol’ diyen bir stil' dedi.

İZZET ÖZİLHAN'LA İLGİLİ İTİRAFTA BULUNDU

Stili için eşi İzzet Özilhan'ın kendisini bir dönem yönlendirdiğini itiraf eden Yasemin Özilhan, şunları söyledi:

'ABLALARI HEP ŞIK OLDUĞU İÇİN BANA TOPUKLU AYAKKABI ALIRDI'

'Ben sürekli eşofmanlaydım. Evet, şu an çok moda ama ben hep rahat tarzı benimsemiştim. İzzet’in ablaları topuklu ayakkabılar ve şık kıyafetler giydiği için ve ona alışık olduğu için, bana hediye olarak hep topuklu ayakkabı alıyordu. Beni o yönlendirdi.'


Haberin Özeti

Alem dergisi tarafından ilk kez düzenlenen “Alem Talks Podcast” etkinliğine konuk olan Yasemin Özilhan, özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.
• "Sıradan olmak bana lüks gibi geliyor. Ben de bu lükse anne olduktan sonra ulaştığımı düşünüyorum. Anne olduktan sonra daha doğal, daha kendin olmak için çaba gösteriyorsun. Belki anne olmasam bu keyfi süremezdim."
• "Şu an sosyal medya sayesinde ister istemez trendleri takip edip modanın içinde olabiliyorsun. Ama bizim dönemimizde yoktu. Benim stilim karşısındakine ‘sakin ol' diyen bir stil."
• "Ben sürekli eşofmanlaydım. Hep rahat tarzı benimsemiştim. İzzet'in ablaları topuklu ayakkabılar ve şık kıyafetler giydiği için ve ona alışık olduğu için, bana hediye olarak hep topuklu ayakkabı alıyordu. Beni o yönlendirdi."
<p>Türkiye, adı sonradan 'post-modern darbe' olarak konulan müdahaleyle 24 yıl önce tanıştı. Peki, b

28 Şubat bitti mi? 28 Şubat'ın dinamikleri neler?

Çorum'da 7 bin 291 litre sahte içki ele geçirildi

İstanbul'da yüzde 50 kapasiteyle kafe ve restoranlar ilk müşterilerini aldı

Yeni normalleşme süreciyle okullarda yüz yüze eğitim başlandı! İşte ilk kareler