• $ 6,0969
  • € 6,6199
  • 323.143
  • 116829
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Yaşar Alptekin kimdir, kaç yaşında? Nilgün Altınyay kimdir?

Yaşar Alptekin’in hayatı merak ediliyor. Yaşar Alptekin kimdir, kaç yaşında? Ünlü isim Yaşar Alptekin Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Yaşar Alptekin, kızının annesi olan ilk eşi Nilgün Altınyay ile 22 yıl aradan sonra yeniden evlenecek. Şöhret dağının zirvesindeyken Gönül Yazar, Derya Arbaş, Neslihan Acar (ki onunla nişanlanmıştı) gibi ünlülerle kısa süreli ilişkiler yaşayan Yaşar Alptekin, ilk evliliğini kendisinden 8 yaş büyük olan Modacı Nilgün Altınyay ile yapmıştı. O dönem aralarındaki yaş farkı nedeniyle eleştirilen Nilgün Altınyay, “Yaş farkı çok önemli değil, evlilikte önemli olan aşktır” açıklamasında bulunmuştu.

Ünlü isim Yaşar Alptekin Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Programda Alptekin’in eski eşi Nilgün Altınyay’da bulunuyordu. Vatandaşlar Nilgün Altınyay’ın kim olduğunu merak ediyorlar. Yaşar Alptekin, kızının annesi olan ilk eşi Nilgün Altınyay ile 22 yıl aradan sonra yeniden evlenecek. Şöhret dağının zirvesindeyken Gönül Yazar, Derya Arbaş, Neslihan Acar (ki onunla nişanlanmıştı) gibi ünlülerle kısa süreli ilişkiler yaşayan Yaşar Alptekin, ilk evliliğini kendisinden 8 yaş büyük olan Modacı Nilgün Altınyay ile yapmıştı. O dönem aralarındaki yaş farkı nedeniyle eleştirilen Nilgün Altınyay, “Yaş farkı çok önemli değil, evlilikte önemli olan aşktır” açıklamasında bulunmuştu.

YAŞAR ALPTEKİN'İN KIZI KİMDİR? TIKLAYINIZ...

YAŞAR ALPTEKİN YENİDEN EVLENİYOR

Yaşar Alptekin, kızının annesi olan ilk eşi Nilgün Altınyay ile 22 yıl aradan sonra yeniden evlenmeye hazırlanıyor.

YAŞAR ALPTEKİN KİMDİR?

Yaşar Alptekin, 10 Mart 1964 tarihinde Tekirdağ'ın Şarköy ilçesinde doğdu. Şarköy Lisesi'nden mezun olduktan sonra İstanbul'a geldi. 1980 yılında mankenliğe başladı. 1981 yılında Günaydın gazetesinin düzenlemiş olduğu dans yarışmalarında dikkat çekti.

Hürriyet gazetesinin 1985 senesinde düzenlemiş olduğu, Halit Kıvanç'ın sunduğu yarışmaya katılarak "1985 yılı Fotoroman Kralı" seçildi. Kamerayla ilk tanışması 1986 senesinde Yücel Çakmaklı'nın yönettiği "Kuruluş" isimli televizyon dizisinde Orhan Gazirolünü oynamasıyla gerçekleşti. Yaşar Alptekin "Kuruluş"ta oynadığında Türkiye'nin en popüler mankenlerinden biriydi ama bu dizi sayesinde oyuncu olarak da yıldızı parladı. Daha sonra, Halit Refiğ'in yönetmenliğini yaptığı "Teyzem" filminde Müjde Ar ile beraber oynadı.

Erken yaşlarda mankenliğe başladı. Dizilerde, sinema filmlerinde oynadığı rollerle hemen fark edildi. Daha sonraları "Beyaz Bisiklet", "Çağdaş Bir Köle", "Lambada", "Kara Sevda", "Seni Seviyorum", "Mavi Melek" gibi otuza yakın filmde rol aldı. Lambada filmiyle kült bir figür haline geldi.

1982 yılında askere gitti. Acemi birliğini bahriyeli olarak İskenderun'da yaptıktan sonra, İstanbul Sarıyer Orduevi'nde aşcı olarak askerliğini bitirdi. Şöhret dağının zirvesindeyken" Gönül Yazar, Derya Arbaş, Neslihan Acar (ki onunla nişanlanmıştı) gibi ünlülerle aşk, genç manken meraklısı kadınlarla kısa süreli ilişkiler yaşadı.

Eskiden favori mekanlarının gece kulüpleri, disko ve barlar olduğunu söyleyenYaşar Alptekin şimdi Eyüp Sultan ve Aziz Mahmut Camilerinin yolunu tutuyor. Alptekin : " Öğle namazlarını Eyüp Sultan'da, Cumaları da Azîz Mahmûd HüdâyîCamii'nde kılıyorum. Türbeleri ziyarete gidiyorum" derken bir farklılığı da dile getirmeden edemiyor: "Şimdi gerçek arkadaşlarla tanıştım".

Suadiye'de Kızılderili diye kafesi vardı. Samanyolu Haber kanalında "Sokak Çocukları" isimli program hazırladı. İlk eşi Nilgün Altınyayla ile Paris'e bir defileye gittiğinde tanışmış, daha sonra da 1991 yılında evlenmişler 4 yıl evli kaldıktan sonra boşanmışlar.

YAŞAR ALPTEKİN’İN EŞİ NİLGÜN ALTINYAY KİMDİR?

Şöhret dağının zirvesindeyken Gönül Yazar, Derya Arbaş, Neslihan Acar (ki onunla nişanlanmıştı) gibi ünlülerle kısa süreli ilişkiler yaşayan Yaşar Alptekin, ilk evliliğini kendisinden 8 yaş büyük olan Modacı Nilgün Altınyay ile yapmıştı. O dönem aralarındaki yaş farkı nedeniyle eleştirilen Nilgün Altınyay, “Yaş farkı çok önemli değil, evlilikte önemli olan aşktır” açıklamasında bulunmuştu. Yaşar Alptekin’den önce 1973 yılında müteahhit Yavuz Altınyay’la ile evlenen Nilgün Altınyay, 16 yıl evli kaldıktan sonra boşanmıştı. İlk eşinin soyadını taşımayı sürdüren Nilgün Altınyay, boşanma nedenini “Eşim çalışmama karşıydı ama ben kararlıydım. Boşandık.” Sözleriyle dile getirmişti.


<p> </p>

Soğuk havadan kaçan köpekler Marmaray istasyonunda uyudu

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Gribe karşı birebir yapımı çok kolay! İşte şifalı çay...

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları