• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
05 Ocak 2021 Salı 17:17 | Son Güncelleme:

Yasak Elma'ya bir kadın karakter daha… Dengeler tamamen değişecek

Yasak Elma'ya bir kadın karakter daha… Dengeler tamamen değişecek

Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Berk Oktay ve Nesrin Cavadzade'nin rol aldığı Yasak Elma dizisi yeni karakterleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Talat Bulut gibi dizinin bel kemiği isimlerinin ayrılmasının ardından yeni isimler kadroya dahil olmaya başladı. Yasak Elma dizisine kadın bir oyuncunun daha dahil olacağı öğrenildi.

Fox TV'de ekrana getirilen Yasak Elma dizisinde sular durulmuyor. Kadrosunda yer alan önemli oyuncuların çoğu diziden ayrılmıştı. Halit'in yaşadığı yönünde konuşmalar yapılırken diziye yeni isimler dahil olmaya başladı.

Başrollerini Eda Ece, Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade’nin paylaştığı Yasak Elma dizisine Erdal Özyağcılar da Hasan Ali Kuyucu karakteri ile dahil olmuştu. Kısa bir süre sonra Berk Oktay Çağatay ve Gülenay Kalkan Ünlüoğlu da Feride karakteriyle diziye dahil oldu.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre Yasak Elma dizisine kadın bir karakter daha dahil olacak. Ancak diziye dahil olacak kadın karakterin kim ve nasıl biri olacağı hakkında bilgi bulunmuyor. Bu şekilde diziden 5 ana karakter giderken 4 yeni isim dahil olmuş oldu.

<p>Peki, reform paketlerinde gelinen son durum ne? Hukuk ve  ekonomide hangi başlıkları konuşacağız?

Reform paketlerinde son durum ne?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Kafese giren adam ayıya yem oldu

Gaziantep'te tır kazası! Yol trafiğe kapandı