• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
30 Mart 2021 Salı 17:27 | Son Güncelleme:

Yasak Elma'nın Zeynep'i Sevda Erginci'ye şok! Soluğu savcılıkta aldı

Yasak Elma'nın Zeynep'i Sevda Erginci'ye şok! Soluğu savcılıkta aldı

Son olarak Fox TV'de ekrana getirilen Yasak Elma dizisinde hayat verdiği Zeynep karakteri ile izleyici karşısına çıkan Sevda Erginci'nin sosyal medya hesabı çalındı. Soluğu savcılıkta alan Sevda Erginci hesabını geri almasının ardından sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. Erginci, 'Ne yaptıklarını bilmiyorum. Birkaç story attığını biliyorum ve o story'ler üzerinden birilerini dolandırmaya çalıştıklarını biliyorum. Kimi dolandırdı, kime ne yazdı bilemiyorum. Bir yerlere para yatırdıysanız, bir zararınız varsa lütfen hemen savcılığa şikayette bulunun. Ben gerekli hukuki süreci başlattım. Bu süreçte destek olan herkese teşekkür ederim' ifadelerini kullandı.

Yasak Elma dizisinde canlandırdığı Zeynep karakteri ile büyük beğeni toplayan daha sonra senaryo gereği kadrodan ayrılan Sevda Erginci de hesabı çalınan ünlü isimlerden biri oldu.

Instagram'da 1,6 milyon takipçisi olan güzel oyuncu Sevda Erginci'nin hesabı çalındı. Savcılığa başvurmasının ardından hesabını geri alan Erginci, Instagram'dan açıklama yaptı.

Erginci, 'Ne yaptıklarını bilmiyorum. Birkaç story attığını biliyorum ve o story'ler üzerinden birilerini dolandırmaya çalıştıklarını biliyorum. Kimi dolandırdı, kime ne yazdı bilemiyorum. Bir yerlere para yatırdıysanız, bir zararınız varsa lütfen hemen savcılığa şikayette bulunun. Ben gerekli hukuki süreci başlattım. Bu süreçte destek olan herkese teşekkür ederim' ifadelerini kullandı.

<p>Ankara'da boşanma aşamasında olduğu eşine karşı koruma tedbiri bulunan L.S. 4 aylık bebeği Asya S

Koruma tedbiri olan baba minik Asya'yı annesinden böyle kaçırdı! İşte o anlar...

Bakanı Karaismailoğlu, Hasankeyf-2 Köprüsü Açılış Töreninde katıldı

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı