• $8,252
  • €9,6958
  • 497.719
  • 1126.99
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
29 Şubat 2020 Cumartesi 11:01 | Son Güncelleme:

Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece'nin panik gecesi! Yardımına polisler yetişti

Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece'nin panik gecesi! Yardımına polisler yetişti

Yasak Elma dizisindeki Yıldız karakteriyle fenomen haline gelen oyuncu Eda Ece, sabaha karşı yolda bir arabanın çarptığı sokak köpeğini görünce panikledi. Ece, polislerin yardımıyla yaralı köpeği hastaneye yetiştirdi.

Ünlü oyuncu Eda Ece, önceki gün sabaha karşı saat 04.00’te Cihangir’de bulunan Anipoli Hayvan Hastanesi’nden çıkarken objektiflere takıldı. Bir arabanın çarptığı sokak köpeğini polislerin de yardımıyla hastaneye yetiştirdiğini söyleyen Ece,olayı şöyle anlattı: "Setten çıkmış eve dönüyordum. Bir aracın köpeğe çarptığını gördüm. Allah’tan yolda bir de polis arabası vardı. Polis abilerle beraber köpeği buraya getirdik. Hemen müdahale ettiler. Sabah kırıklarına bakıp gerekiyorsa operasyon yapacaklar.”

NEDEN HAYVAN AMBULANSI YOK? 

Ayrıca oyuncu, kaza yerinde köpeği almaya gelecek araç bulamayınca sinirlendiğini belirterek, “Polis abiler önce belediyeyi aradı, ancak çok geç olduğu için köpeği almaya gelecek araç bulamadılar. Ben de özel klinikleri aradım, ‘Aracımız yok’ dediler. Neden ülkemizde 7/24 çalışan bir hayvan ambulansı yok?” dedi.

<p>Azerbaycan Savunma Bakanlığı Sözcüsü Anar Eyvazov, AKŞAM  TV’den Ezgi Aşık’ın gündeme

Azerbaycan Savunma Bakanlığı Sözcüsü Anar Eyvazov AKŞAM TV'ye konuştu

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Bağışıklığı güçlendiren kış besinleri

Fotoğrafçıların cesaret isteyen pozları