• $7,8122
  • €9,4323
  • 455.15
  • 1331.56
30 Mart 2020 Pazartesi 09:26 | Son Güncelleme:

Hayranları şaşırdı: 'Sen bu kadar zayıf mıydın?' Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece'den karantina pozu!

Hayranları şaşırdı: 'Sen bu kadar zayıf mıydın"' Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece'den karantina pozu!

Yasak Elma dizisinde Yıldız karakterine hayat veren ve sevilen oyuncu Eda Ece son zamanlarda yaptığı paylaşımlarla sosyal medyanın gündeminde kalmayı başarıyor. Eda Ece geçtiğimiz günlerde kendisini karantinaya aldığını duyurmuş ve Instagram hesabı üzerinden canlı yayın yapmıştı.

Yasak Elma dizisinde Yıldız karakterine hayat veren ünlü oyuncu Eda Ece, setin tatil olmasından sonra kendini evinde karantina altına almıştı. Yaptığı paylaşımlarla takipçilerine evde kalmaları gerektiğini hatırlatan Eda Ece yaptığı son paylaşımla kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı. Takipçilerinden bazıları "Sen bu kadar zayıf mıydın?" yorumunu yaparak şaşkınlığını ifade etti.   

Eda Ece, dün yaptığı paylaşımında kendi saçlarıyla ve fit haliyle bir pozunu paylaştı. Koronavirüs salgınının geçmesinin ardından planını anlatan oyuncu, “Corona geçsin, kendi saçlarımla bir ajan oynayayım, ama komik” diyerek gülümsetti.

Ünlü oyuncunun fit halini gören takipçileri ise bir hayli şaşırdı. Bir hayranı, “Sen bu kadar zayıf mıydın” diyerek şaşkınlığını ifade etti. Kimi takipçiler ise dizide kötü giydirildiği için kilolu gözüktüğü yolunda yorumda bulundu.

<p>TSK'ya hakaret eden CHP Milletvekili Ali Mahir Başarır'a sert sözlerle yüklenen Başkan Erdoğan dü

'Darbe yapmayan ordu, CHP için 'satılmış ordu'dur'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Bu peynirlerin son kullanma tarihi yok

Sakarya'da Afrika yaban kedisi ele geçirildi