• $8,1949
  • €9,8816
  • 472.18
  • 1330.48
08 Nisan 2021 Perşembe 10:20 | Son Güncelleme:

Yasak Elma'nın Lila'sı Ayşegül Çınar'ın eski sevgilisi Furkan Çalıkoğlu tarafından bıçakla yaralandığı ortaya çıktı

Yasak Elma'nın Lila'sı Ayşegül Çınar'ın eski sevgilisi Furkan Çalıkoğlu tarafından bıçakla yaralandığı ortaya çıktı

Geçtiğimiz günlerde aracında uyuşturucu bulunan ve yargılanan Yasak Elma dizisinde hayat verdiği Lila karakteri ile adından söz ettiren Ayşegül Çınar hakkında yeni bir olay gün yüzüne çıktı. Çınar'ın uyuşturucu olayında suçladığı eski sevgilisi Furkan Çalıkoğlu tarafından tehdit aldığı ve bıçakla yaralandığı öne sürüldü. Ayşegül Çınar hakkında ortaya atılan bu iddia magazin gündemine bomba gibi düştü.

Arkadaşları ile eğlendiği mekandan çıkmasının ardından polis tarafından aracı aranan Ayşegül Çınar uyuşturucu madde bulundurması suçlaması ile gözaltına alındı. Çınar, eski sevgilisinin kendisine kumpas kurduğu iddiasında bulundu. Furkan Çalıkoğlu da gözaltına alınıp sorgulanırken ikili hakkında boma bir iddia ortaya atıldı.

AYŞEGÜL ÇINAR'I YARALADI

Sabah'ın haberine göre, Furkan Çalıkoğlu, uyuşturucu olayından önce sevgilisi Ayşegül Çınar'ın evine gitti ve ikili arasında tartışma yaşandı. Tartışmanın hararetinin artmasının ardından Furkan Çalıkoğlu genç oyuncuya küfür etti. Bununla da yetinmeyen Çalıkoğlu, mutfaktan aldığı bıçakla genç oyuncuyu tehdit ederek yaraladı.

YARGILANMASINA DEVAM EDİLİYOR

Büyük panikle polisi arayan Ayşegül Çınar, sevgilisinden şikayetçi oldu. Çalıkoğlu'nun 'silahla tehdit', 'kişilerin huzur ve sükununu bozma' ve 'hakaret' suçundan yargılanmasına devam ediliyor.

Furkan Çalıkoğlu'nun arkadaşı Ersoy G.'nin soruşturma kapsamında ifadesi alındı. Ersoy, Furkan'ın kendisini aradığını belirterek 'Benim Ayşegül'ü görmem lazım, Göktürk'e gidelim' dediğini, yolda Ayşegül'ün aracını takip ettiklerini de anlattı.

SİLAHLA POLİSE DİRENDİ

Polisin olay yerine gelmesinin ardından 'İyi değilim, oturmak istiyorum' diyen Furkan Çalıkoğlu, koşarak evden kaçtı. Polisler Çalıkoğlu'nun peşine düşerken Ayşegül Çınar kendisine zarar vermesinden korktuğu için evden ayrıldı. Ayşegül Çınar, Çalıkoğlu'nun kendisini takip ettiğini fark edip durumu polislere bildirdi. Polis ekipleri Furkan'ın izini bulurken Çalıkoğlu, silahla polise direndi ve yeniden kaçtı.

<p>Eski ABD Başkanı Donald Trump, Başkan Joe Biden'ın Çin ile Rusya'yı birbirine yaklaştırdığını ve

Rusya ve Çin, ABD'ye karşı birleşiyor mu?

Selçuklu motifleri buğday sapından üretilen kağıtlarla geleceğe taşınıyor

Türkiye, Kuzey Makedonya ordusuna üniforma bağışında bulundu

Edirne'de kaybolan yaşlı adamı Tunca Nehri'nde arama çalışmaları sürüyor