• $8,27
  • €9,966
  • 475.031
  • 1338.83
08 Nisan 2021 Perşembe 12:08 | Son Güncelleme:

Yasak Elma'nın Hasan Ali'si Erdal Özyağcılar'dan yıllar sonra gelen itiraf: Yaşamama yetecek kadar beslediler

Yasak Elma'nın Hasan Ali'si Erdal Özyağcılar'dan yıllar sonra gelen itiraf: Yaşamama yetecek kadar beslediler

Yasak Elma dizisinde hayat verdiği Hasan Ali karakteri ile izleyici karşısına çıkan Erdal Özyağcılar, Armağan Çağlayan'ın YouTube'da yayınlanan programına konuk oldu. Çok zengin bir ailesi olduğunu ancak hep yokluk içinde yaşadığını söyleyerek ağızları açık bırakan Özyağcılar, 'Sadece yaşamama yetecek kadar beslediler ve bu durum yaklaşık 13 yaşına kadar devam etti' ifadelerini kullandı.

Fox TV'de ekrana getirilen Yasak Elma dizisine Hasan Ali karakteri ile dahil olan Erdal Özyağcılar, geçtiğimiz gün Armağan Çağlayan'ın YouTube'daki programına konuk olarak dikkat çeken açıklamalarda bulun Özel hayatına ve kariyerine ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulunan Erdal Özyağcılar, gündem oldu.

Bursa'da aşırı varlıklı bir ailenin oğlu olduğunu söyleyen Erdal Özyağcılar, abisinin 13 yaşında fazla kilo nedeniyle vefat ettiğini anlattı.

'Varlık içinde yoklum yaşadım' diyen Erdal Özyağcılar, şunları söyledi: 'Ailemin benden önce Mustafa diye bir çocuğu olmuş. Çocuk çok güzel doğmuş, masmavi gözlü. Fakat bir de iştahlı çocuk, devamlı mama yiyor. Bir şey olmuş, 11 aylıkken çatlamış çocuk. 'Biz çatlattık çocuğu' derdi babaannem. Öyle yedirmişler, bayağı bir kiloluymuş. Ondan sonra ben doğuyorum.

Babaanne 'Aman' diyor, 'Az, az' diyor. Fazla yemek yok. Ben açlıktan o kadar çok kiraz yemişim ki veca olmuşum. Aç olduğum için ailemden gizli gizli ağaçlardan meyve toplayıp yerdim.'

<p>Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı adı altında ikiye böl

Beklenen revizyon gerçekleşti… Yeni bakanların gündemlerinde neler var?

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (22 Nisan 2021)

Ava giderken avlandı! İşte vahşi doğadan nefes kesen anlar

Yürüyen ölüler gerçekmiş! İşte dünyadaki en ilginç hastalıklar